Zamknij

Sprzątacz biurowy, hotelowy

Miejsce pracy: Wesola 12, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprzątanie (zamiatanie, mycie, dezynfekcja, odkurzanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych itd). Sprzątanie pomieszczeń biurowych przy ul. Bohaterów Getta 2) i hotelowych Firmy PHUP Polmetkon przy ul. Formińskiego 8 w Siedlcach, ul. Wesoła 12 w Siedlcach. Nienormowany pracy w godzinach od 07.00 do 20.00, również w dni wolne ustawowo.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Pracodawca: POLMETKON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Bohaterów Getta 2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Gennadiy Chornoshtan
      Numer telefonu: 690684372
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, terakoty - prace wewnątrz budynku. Praca w godzinach od 7.00 do 16 na budowach - teren województwa mazowieckiego. Pierwsza umowa na okres próbny - możliwość dłuższej współpracy.
      StPr/24/1514
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Opieka nad grupą przedszkolną. Realizacja programu wychowawczego. Praca pomiędzy godz. 06.30 do 17.30 (godziny do indywidualnego uzgodnienia).
      StPr/24/1518
      wynagrodzenie od od 5 400 PLN

      Montaż mechaniczny/elektryczny tablic/szaf/pulpitów/tafli/wiązek kablowych. Optymalnie wykorzystanie powierzonego mienia i zasobów. Samokontrola procesu montażu. Przestrzeganie zasad BHP, ochrony środowiska oraz regulaminu pracy i regulaminów wewnętrznych. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00.
      StPr/24/1520
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Przygotowywanie potraw dla gości hotelowych oraz obsługa imprez okolicznościowych, realizacja przydzielonych zadań w kuchni, utrzymywanie porządku, dobra organizacja pracy.
      StPr/24/1494

      Obsługa gości hotelowych. Wydawanie posiłków, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
      StPr/24/1495

      Przygotowywanie i gotowanie dań kuchni wietnamskiej. Praca w godzinach od 09.00 do 21.00 w zadaniowym systeme czasu pracy, również w weekendy.
      StPr/24/1497

      Modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowniczych maszyny; nadzór nad systemami sterowniczymi maszyny; tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń oraz dbanie o dokumentację techniczną; naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn. Praca w systemie jednozmianowym.
      StPr/24/1498
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Samodzielna praca serwisowa przy maszynach do obróbki drewna i metalu; naprawa maszyn, diagnozowanie i usuwanie usterek; bieżąca kontrola pracy maszyn; dokonywanie przeglądów planowanych i bieżących maszyn i urządzeń; dokonywanie konserwacji czystości części maszyn.
      StPr/24/1499

      Wsparcie działu handlowego firmy; przyjmowanie zapytań ofertowych; przygotowywanie ofert oraz zamówień z zakresu produktów; obsługa klientów w oddziale firmy oraz wsparcie telefoniczne klientów.
      StPr/24/1500

      Diagnostyka awarii i naprawy urządzeń elektrycznych w maszynach; wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania; realizacja okresowych przeglądów urządzeń.
      StPr/24/1501