Betoniarz/pracownik fizyczny przy produkcji wyrobów betonowych

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji wyrobów betonowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: gotowość do pracy fizycznej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "BET-TRANS" SPÓŁKA JAWNA A.J.LEWCZUK
    Adres: Brzeska 102 J, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Jerzy Lewczuk
    Numer telefonu: 602 464 326, 506 704 614
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Praca na wydziale produkcyjnym przy obróbce tuszki i elementów.
    StPr/24/2278
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - obsługa zamówień internetowych, - bezpośrednia obsługa klienta, - dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru. Istnieje mozliwość przyuczenia do zawodu (nie jest wymagane doświadczenie). Mile widziani studenci. Praca dwuzmianowa w godz. 8.00 - 16.00, 10.00 - 18.00. Po okresie próbnym - możliwość dłuższej współpracy.
    StPr/24/2279

    Przewóz materiałów przy budowie odcinka autostrady- miejscowość Białki.
    StPr/24/2280
    wynagrodzenie od od 6 000 do 7 500 PLN

    Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych.
    StPr/24/2281
    wynagrodzenie od od 9 000 do 12 000 PLN

    Obsługa linii produkcyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego linii produkcyjnej, bieżąca regulacja, wymiana elementów eksploatacyjnych. Praca na dwie zmiany w godzinach od 5.45 do 21.45, również w dni wolne ustawowo. Pierwsza umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.
    StPr/24/2282
    wynagrodzenie od od 5 300 PLN

    Praca na wydziale produkcyjnym przy obróbce tuszki i elementów, praca w systemie zmianowym w godz. 05.45 - 13.45 i 13.45 - 21.45
    StPr/24/2283

    Zawieszanie drobiu żywego (kurczak), praca w systemie zmianowym w godzinach: 05.45 - 13.45 i 13.45 - 21.45. Po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy.
    StPr/24/2284
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Praca na stanowisku nauczyciela języka polskiego w wymiarze 15 godzin tygodniowo.
    StPr/24/2259
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    - obróbka krat, - cechowanie krat zgodnie z dokumentacją, - obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy produkcji krat, - dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy, - przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Praca od poniedziałku do piątku, 3-zmianowa: w godz. 5.45 - 13.45, 13.45 - 21.45, 21.45 - 5.45. Pierwsza umowa zostanie zawarta na okres próbny, z możliwościa kontynuacji dalszej współpracy.
    StPr/24/2265
    wynagrodzenie od od 4 300 do 5 000 PLN

    - malowanie konstrukcji, - pakowanie i cechowanie konstrukcji, - czyszczenie konstrukcji na komorze śrutowniczej. Praca od poniedziałku do piątku, 2-zmianowa: w godz. 5.45 - 13.45, 13.45 - 21.45. Pierwsza umowa zostanie zawarta na okres próbny, z możliwościa kontynuacji dalszej współpracy.
    StPr/24/2266