Zamknij

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowych, wyburzanie, murowanie, docieplanie nieruchomości, montaż elementów różnych, prace wykończeniowe. Praca w obrębie 30 km od Siedlec, Pracodawca zapewnia transport.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: staż pracy mile widziany
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowiecki
    Osoba do kontaktu: Aneta Agnieszka Demby
    Numer telefonu: 257943238
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
    Szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, terakoty - prace wewnątrz budynku. Praca w godzinach od 7.00 do 16 na budowach - teren województwa mazowieckiego. Pierwsza umowa na okres próbny - możliwość dłuższej współpracy.
    StPr/24/1514
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Opieka nad grupą przedszkolną. Realizacja programu wychowawczego. Praca pomiędzy godz. 06.30 do 17.30 (godziny do indywidualnego uzgodnienia).
    StPr/24/1518
    wynagrodzenie od od 5 400 PLN

    Montaż mechaniczny/elektryczny tablic/szaf/pulpitów/tafli/wiązek kablowych. Optymalnie wykorzystanie powierzonego mienia i zasobów. Samokontrola procesu montażu. Przestrzeganie zasad BHP, ochrony środowiska oraz regulaminu pracy i regulaminów wewnętrznych. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00.
    StPr/24/1520
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Przygotowywanie potraw dla gości hotelowych oraz obsługa imprez okolicznościowych, realizacja przydzielonych zadań w kuchni, utrzymywanie porządku, dobra organizacja pracy.
    StPr/24/1494

    Obsługa gości hotelowych. Wydawanie posiłków, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
    StPr/24/1495

    Przygotowywanie i gotowanie dań kuchni wietnamskiej. Praca w godzinach od 09.00 do 21.00 w zadaniowym systeme czasu pracy, również w weekendy.
    StPr/24/1497

    Modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowniczych maszyny; nadzór nad systemami sterowniczymi maszyny; tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń oraz dbanie o dokumentację techniczną; naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn. Praca w systemie jednozmianowym.
    StPr/24/1498
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Samodzielna praca serwisowa przy maszynach do obróbki drewna i metalu; naprawa maszyn, diagnozowanie i usuwanie usterek; bieżąca kontrola pracy maszyn; dokonywanie przeglądów planowanych i bieżących maszyn i urządzeń; dokonywanie konserwacji czystości części maszyn.
    StPr/24/1499

    Wsparcie działu handlowego firmy; przyjmowanie zapytań ofertowych; przygotowywanie ofert oraz zamówień z zakresu produktów; obsługa klientów w oddziale firmy oraz wsparcie telefoniczne klientów.
    StPr/24/1500

    Diagnostyka awarii i naprawy urządzeń elektrycznych w maszynach; wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania; realizacja okresowych przeglądów urządzeń.
    StPr/24/1501