Zamknij

Ramiarz - prostowanie ram (samochody ciężarowe)

Miejsce pracy: Karowa 24, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prostowania ram w samochodach ciężarowych - warsztat samochodowy w Siedlcach. Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 20 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: mechaniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowsku.
    Pracodawca: PIEŃKOWSKI TRANSPORT & SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowiecki
    Osoba do kontaktu: Patrycja Romańczuk
    Numer telefonu: 257943237
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Wykonywanie prac remontowych, wyburzanie, murowanie, docieplanie nieruchomości, montaż elementów różnych, prace wykończeniowe. Praca w obrębie 30 km od Siedlec, Pracodawca zapewnia transport.
    StPr/24/1473
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Umiejętność szycia odzieży lekkiej, ciężkiej i roboczej. Obsługa nowoczesnych maszyn szwalniczych do szycia.
    StPr/24/1474
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Pracownik: prowadzi urządzenia ewidencyjne, wykonuje czynności biurowe wynikające z zadań zleconych w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich, sporządza wyliczenie zryczałtowanych kosztów przeprowadzenia dowodu z opinii opiniodawczego zespołu sądowych specjalistów w związku z wydawanymi opiniami, zawiadamia osoby badane o zaplanowanych terminach badań, przestrzega terminowości przygotowywanej dokumentacji i wysyłanej korespondencji, przestrzega bezpieczeństwa informacji, przepisów o ochronie danych osobowych, obowiązujących przepisów i procedur prawnych, przeprowadza archiwizację dokumentacji OZSS.
    StPr/23/2436

    Prowadzenie ewidencji dotyczącej gospodarowania odpadami - przyjęcia i wydania odpadów, surowców wtórnych oraz przemiałów. Prowadzenie ewidencji odpadów wymaganych przepisami prawa oraz terminowe wysyłanie zestawień do organów administracji państwowej. Zakup odpadów, pozyskiwanie nowych klientów Współpraca z instytucjami kontrolującymi w zakresie ochrony środowiska Współpraca z działem księgowości, kadr, utrzymania ruchu. Bieżące kierowanie pracą zakładu oraz zespołu.
    StPr/24/0120
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Składanie detali z tworzyw sztucznych, kontrola produktów pod względem jakościowym, znakowanie kartonów i pojemników odpowiednimi przywieszkami, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami. Praca w sytemie na trzy zmiany od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00 oraz od 22.00 do 6.00.
    StPr/24/0292

    StPr/24/0616

    Praca przy produkcji wyrobów betonowych.
    StPr/24/1298

    Obsługa obrabiarek skrawających, praktyczna znajomość rysunku technicznego i zagadnień budowy maszyn.
    StPr/23/1885
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Przewóz paliw, obsługa magazynowa (trasy Emilianów i Małaszewicze - Siedlce).
    StPr/23/2090
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Sprzątanie (zamiatanie, mycie, dezynfekcja, odkurzanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych itd). Sprzątanie pomieszczeń biurowych przy ul. Bohaterów Getta 2) i hotelowych Firmy PHUP Polmetkon przy ul. Formińskiego 8 w Siedlcach, ul. Wesoła 12 w Siedlcach. Nienormowany pracy w godzinach od 07.00 do 20.00, również w dni wolne ustawowo.
    StPr/23/2263
    wynagrodzenie od od 4 986 PLN