Zamknij

Ogrodnik/Konserwator

Miejsce pracy: Składowa 99, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Dbanie o teren firmy. Drobne prace naprawcze/gospodarcze. Drobne prace remontowe/malarskie. Prace porządkowe (grabienie, koszenie trawników). Praca w godz. 8.00 - 16.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SPARKZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Składowa 99, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Maksymilian Kisieliński
    Numer telefonu: 518 654 131
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00 - 16.00
    Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych na różnych poziomach zaawansowania. System pracy jednozmianowy w godz. pomiędzy 10.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku.
    StPr/24/1274
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem pracowników-obcokrajowców obywateli Filipin, kontakt z pracownikami, kontrolowanie obiegu dokumentów.
    StPr/24/1406
    wynagrodzenie od od 4 496 PLN

    Transport krajowy towarów (wyjazdy 1-2 dniowe, weekendy w domu). Samochód typu solówka/firanka.
    StPr/24/1399
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Obsługa klienta, dotowarowanie sklepu. Obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej. Pomoc florystce. Dbanie o o porządek na stanowisku pracy. Po okresie próbnym - możliwość dłuższej współpracy. Praca w systemie II zmianowym w godzinach 07.30-18.00 (godziny pracy do indywidualnego ustalenia). Możliwość pracy w weekendy.
    StPr/24/1385
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Utrzymanie w czystości pomieszczeń KMP w Siedlcach oraz podległych komisariatów.
    StPr/24/1386
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów w magazynach na potrzeby własne PHUP Polmetkon Sp z o o przy ul. Kazimierzowska 9 w Siedlcach oraz przy ul. Siedlecka 49 w Nowe Iganie. Zadaniowy system czasu pracy w godzinach od 7.00 do 20.00, również w dni wolne ustawowo.
    StPr/24/1394
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Wykonywanie prawidłowego montażu, zabezpieczenie i konserwowanie wykonywanych konstrukcji oraz prawidłowa eksploatacja narzędzi i urzązeń. Nienormowany czas pracy w godzinach od 06.00 do 06.00, równiez w delegacji.
    StPr/24/1395

    Nauczyciel języka angielskiego.
    StPr/24/1370
    wynagrodzenie od od 4 788 do 5 915 PLN

    Prostowania ram w samochodach ciężarowych - warsztat samochodowy w Siedlcach. Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
    StPr/24/1378
    wynagrodzenie od od 7 000 do 20 000 PLN

    Komunikacja z kierowcami, klientami, załadowcami, odbiorcami. Wystawianie i wysyłanie zleceń, dyspozycji pracy kierowcom, pilnownie przebiegu tras, raportowanie danych związanych z transportem. Praca w Siedlcach w godz. 08.00-16.00
    StPr/24/1379
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN