Zamknij

Recepcjonista/Recepcjonistka

Miejsce pracy: Kolejowa 10, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prowadzenie sekretariatu firmy, obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych, prowadzenie ewidencji korespondencji oraz rejestru faktur VAT, bieżąca współpraca z firmami kurierskimi, wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych, realizacja zamówień potrzebnych do sprawnego funkcjonowania biura.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista
        Pracodawca: PODLASKA WYTWÓRNIA WÓDEK "POLMOS" SPÓŁKA AKCYJNA
        Adres: Kolejowa 10, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Wykonywanie prac remontowych, wyburzanie, murowanie, docieplanie nieruchomości, montaż elementów różnych, prace wykończeniowe. Praca w obrębie 30 km od Siedlec, Pracodawca zapewnia transport.
        StPr/24/1473
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Umiejętność szycia odzieży lekkiej, ciężkiej i roboczej. Obsługa nowoczesnych maszyn szwalniczych do szycia.
        StPr/24/1474
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Pracownik: prowadzi urządzenia ewidencyjne, wykonuje czynności biurowe wynikające z zadań zleconych w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich, sporządza wyliczenie zryczałtowanych kosztów przeprowadzenia dowodu z opinii opiniodawczego zespołu sądowych specjalistów w związku z wydawanymi opiniami, zawiadamia osoby badane o zaplanowanych terminach badań, przestrzega terminowości przygotowywanej dokumentacji i wysyłanej korespondencji, przestrzega bezpieczeństwa informacji, przepisów o ochronie danych osobowych, obowiązujących przepisów i procedur prawnych, przeprowadza archiwizację dokumentacji OZSS.
        StPr/23/2436

        Prowadzenie ewidencji dotyczącej gospodarowania odpadami - przyjęcia i wydania odpadów, surowców wtórnych oraz przemiałów. Prowadzenie ewidencji odpadów wymaganych przepisami prawa oraz terminowe wysyłanie zestawień do organów administracji państwowej. Zakup odpadów, pozyskiwanie nowych klientów Współpraca z instytucjami kontrolującymi w zakresie ochrony środowiska Współpraca z działem księgowości, kadr, utrzymania ruchu. Bieżące kierowanie pracą zakładu oraz zespołu.
        StPr/24/0120
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Składanie detali z tworzyw sztucznych, kontrola produktów pod względem jakościowym, znakowanie kartonów i pojemników odpowiednimi przywieszkami, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami. Praca w sytemie na trzy zmiany od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00 oraz od 22.00 do 6.00.
        StPr/24/0292

        StPr/24/0616

        Praca przy produkcji wyrobów betonowych.
        StPr/24/1298

        Obsługa obrabiarek skrawających, praktyczna znajomość rysunku technicznego i zagadnień budowy maszyn.
        StPr/23/1885
        wynagrodzenie od od 3 900 PLN

        Przewóz paliw, obsługa magazynowa (trasy Emilianów i Małaszewicze - Siedlce).
        StPr/23/2090
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        Sprzątanie (zamiatanie, mycie, dezynfekcja, odkurzanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych itd). Sprzątanie pomieszczeń biurowych przy ul. Bohaterów Getta 2) i hotelowych Firmy PHUP Polmetkon przy ul. Formińskiego 8 w Siedlcach, ul. Wesoła 12 w Siedlcach. Nienormowany pracy w godzinach od 07.00 do 20.00, również w dni wolne ustawowo.
        StPr/23/2263
        wynagrodzenie od od 4 986 PLN