Zamknij

Magazynier

Miejsce pracy: Kolejowa 10, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie rozładunków i załadunków, przyjmowanie dostaw, utrzymanie ładu i porządku w magazynie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • kurs - obsługa wózków jezdniowych bezpieczna wymiana butli gazowej i obsługa magazynu
    • kurs - obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: WYMAGANE TYLKO uprawnienia UDT
      Pracodawca: PODLASKA WYTWÓRNIA WÓDEK "POLMOS" SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: Kolejowa 10, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, WYMAGANE TYLKO uprawnienia UDT
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych na różnych poziomach zaawansowania. System pracy jednozmianowy w godz. pomiędzy 10.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku.
      StPr/24/1274
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem pracowników-obcokrajowców obywateli Filipin, kontakt z pracownikami, kontrolowanie obiegu dokumentów.
      StPr/24/1406
      wynagrodzenie od od 4 496 PLN

      Transport krajowy towarów (wyjazdy 1-2 dniowe, weekendy w domu). Samochód typu solówka/firanka.
      StPr/24/1399
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Obsługa klienta, dotowarowanie sklepu. Obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej. Pomoc florystce. Dbanie o o porządek na stanowisku pracy. Po okresie próbnym - możliwość dłuższej współpracy. Praca w systemie II zmianowym w godzinach 07.30-18.00 (godziny pracy do indywidualnego ustalenia). Możliwość pracy w weekendy.
      StPr/24/1385
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Utrzymanie w czystości pomieszczeń KMP w Siedlcach oraz podległych komisariatów.
      StPr/24/1386
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów w magazynach na potrzeby własne PHUP Polmetkon Sp z o o przy ul. Kazimierzowska 9 w Siedlcach oraz przy ul. Siedlecka 49 w Nowe Iganie. Zadaniowy system czasu pracy w godzinach od 7.00 do 20.00, również w dni wolne ustawowo.
      StPr/24/1394
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Wykonywanie prawidłowego montażu, zabezpieczenie i konserwowanie wykonywanych konstrukcji oraz prawidłowa eksploatacja narzędzi i urzązeń. Nienormowany czas pracy w godzinach od 06.00 do 06.00, równiez w delegacji.
      StPr/24/1395

      Nauczyciel języka angielskiego.
      StPr/24/1370
      wynagrodzenie od od 4 788 do 5 915 PLN

      Prostowania ram w samochodach ciężarowych - warsztat samochodowy w Siedlcach. Rodzaj umowy i warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia (po okresie próbnym możliwość dłuższej współpracy).
      StPr/24/1378
      wynagrodzenie od od 7 000 do 20 000 PLN

      Komunikacja z kierowcami, klientami, załadowcami, odbiorcami. Wystawianie i wysyłanie zleceń, dyspozycji pracy kierowcom, pilnownie przebiegu tras, raportowanie danych związanych z transportem. Praca w Siedlcach w godz. 08.00-16.00
      StPr/24/1379
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN