Zamknij

Pogoń Siedlce przed meczem Pucharu Polski z Chrobrym!

14:03, 19.10.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:04, 19.10.2022

Pogoń Siedlce od początku tego sezonu nie rozpieszcza swoich kibiców, ponieważ plasuje się w strefie spadkowej rozgrywek 2. Ligi. W środku tygodnia dojdzie jednak do rywalizacji w ramach Pucharu Polski, w której to Pogoń zmierzy się na swoim boisku z Chrobrym Głogów. Czy gospodarze mają tutaj realne szanse na sprawienie niespodzianki?

Pogoń Siedlce vs Chrobry Głogów

Pogoń wygrała tylko jeden z ostatnich 7 rozegranych meczów. Mowa tutaj o wyjazdowej rywalizacji z rezerwami Lecha Poznań. Trzeba przyznać, że taki rezultat był sporym zaskoczeniem, jeśli spojrzymy na ofertę, którą przygotował bukmacher na tamto spotkanie. Siedlczanie mają przed sobą rywalizację z wyżej notowanym rywalem w ramach Pucharu Polski. Pogoń nie wygrała żadnego z 4 ostatnich meczów domowych, dlatego też nic dziwnego, że analitycy, którzy pracują u bukmachera PZBuk, nie spodziewają się wygranej gospodarzy.

Zdecydowanym faworytem nadchodzącej rywalizacji są piłkarze z Głogowa. Chrobry w poprzedniej kampanii otarł się o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak od początku tego sezonu również ma swoje problemy. W ostatnich tygodniach ta drużyna pogubiła kilka istotnych punktów, ale nadal plasuje się na 7. miejscu w tabeli i ma realne szanse na włączenie się do walki o awans.

Kluczowe pytanie dotyczące tej rywalizacji to przede wszystkim kwestia podejścia do meczu i motywacji. Na papierze oczywiście większe szanse na zwycięstwo ma ekipa gości, które jest zespołem z wyższej klasy rozgrywkowej. Rozgrywki Pucharu Polski rządzą się jednak swoimi prawami, o czym można się było przekonać, chociażby w ostatnim tygodniu, kiedy to Lechia Zielona Góra pokonała przed własną publicznością faworyzowaną Jagiellonię Białystok. Pomimo tego, że kursy przygotowane przez legalnego bukmachera faworyzują ekipę gości, to moim zdaniem nie można być tutaj pewnym takiego zakończenia.

Bukmacher PZBuk na mecz Pucharu Polski

Legalny bukmacher ma już gotową ofertę kursów na to spotkanie. Pogoń Siedlce w 4 z ostatnich 5 rywalizacji o punkty zanotowała wynik z bramką obu stron. Wyjątkiem jest tutaj wyjazdowe spotkanie z Hutnikiem Kraków. Jeśli chodzi o ekipę z Głogowa, to również może się ona pochwalić serią 4 wyników btts w 5 poprzednich starciach. Statystyki wskazują, że powinniśmy zobaczyć tutaj wymianę ciosów i jest to jedna z propozycji z oferty bukmachera PZBuk na najbliższy mecz. W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami aż 3 razy padł taki rezultat.

W ramach rynków głównych, trzeba wiedzieć, że Chrobry Głogów wygrał 3 z ostatnich 4 rywalizacji z Pogonią Siedlce. Oba te zespoły po raz ostatni zmierzyły się właśnie w 2018 roku w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Wcześniej rywalizowały ze sobą jeszcze na poziomie 1. Ligi.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%