Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:24, 02.04.2020
Sporo mówi się dzisiaj na temat, że żyjemy w czasach „wyścigu szczurów” i wiele osób stroni od działania w grupie, nie zdając sobie sprawy, ile przynosi korzyści. Dziś o tym, dlaczego praca zespołowa jest ważna.
12:21, 01.04.2020
Nie jest możliwe, by lubić każdego człowieka, z którym stykasz się w pracy. W biurze spotykają się bardzo różne osobowości i nie zawsze zachęcają Cię do nawiązywania koleżeńskich relacji. Na szczęście w pracy nie musisz przyjaźnić się ze wszystkimi. Przedstawiamy 5 typów ludzi, których szczególnie ciężko znieść w roli współpracowników.
11:44, 31.03.2020
Rozwój medycyny sprawia, że do niedawna nieuleczalne choroby można dzisiaj z powodzeniem zwyciężyć. Jedną z dziedzin, która idzie w parze z postępem, jest neurochirurgia. Z jakimi dolegliwościami borykają się lekarze tej specjalizacji?
13:20, 23.03.2020
Obecnie wiele osób zastanawia się nad założeniem swojej działalności. Problem z poszukiwaniem pracy nasuwa młodym osobom takie rozwiązanie. Niestety nie zawsze osoby takie posiadają odpowiednie finanse. Czy dotacje na początek przy założeniu firmy są formą pomocy? Czy młodzi mogą skorzystać z takiej formy?
11:25, 20.03.2020
Znalezienie pracy często bywa niełatwe. Oczywiście trzeba przejść przez wszystkie etapy. Na samym początku konieczne jest znalezienie ciekawej oferty pracy, choć to akurat jest najłatwiejsze, wszak możecie skorzystać z portalu Pracuj.pl. Następnie po wysłaniu CV trzeba czekać na kontakt i jeżeli otrzyma się zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to wtedy może się okazać, że jest ona najtrudniejszym etapem, gdzie dodatkowo łatwo popełnić błąd, przez co nie otrzyma się wymarzonej pracy. Zatem jakich błędów unikać i o co nie pytać?
11:23, 19.03.2020
Jeżeli napiszę Ci, że dobre wrażenie robi się tylko raz pewnie uznasz to za truizm. A jednak w czasie rozmowy rekrutacyjnej wiele osób zapomina o tej prostej zasadzie, najczęściej pod wpływem silnego stresu. Tymczasem nadmierna koncentracja, staranne analizowanie każdego słowa przed jego wypowiedzeniem, czy oszczędna mimika twarzy przekładają się na nienaturalną „sztywność”, która nie wzbudza pozytywnego odbioru. Jak przygotować się do rozmowy, aby wypaść dobrze?
15:31, 18.03.2020
Rozprawy sądowe kojarzą się często albo z czymś dobrym albo złym. Zależy jaka sprawa jest rozstrzygana. Zależy kto jest stroną w sprawie. W sądach ostatnio wiele się dzieje. Kilka lat temu nastąpiła nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego i wtedy został wprowadzony system rejestrowania. Czym jest ten system? Czy usprawnia pracę sądom?
15:27, 18.03.2020
Dziś bez samochodu naprawdę jest bardzo ciężko. Tak się nauczyliśmy albo przyzwyczailiśmy, że łatwiej i szybciej dostać się gdzie czy załatwić jakąś sprawę. Samochód rzecz naprawdę dziś potrzebna. Wiele osób zastanawia się jakie auto wybrać? Ile będą kosztować mnie do niego części? No właśnie niby proste pytanie, ale trzeba przemyśleć każde za i przeciw. A samochody koreańskie albo japońskie? Bardzo popularne na naszym rynku, a dlaczego?
11:56, 06.03.2020
Wszystkie naprawy auta w jednym miejscu, bez dodatkowego jeżdżenia, bez stresu, z gwarancją. Brzmi jak oferta drogich autoryzowanych salonów nowych samochodów? Niekoniecznie - są takie serwisy dla samochodów używanych wszystkim marek, z których bez problemu możemy skorzystać.
08:59, 06.03.2020
Rolety zewnętrzne od kilkudziesięciu już lat, cieszą się niezwykle dużą popularnością i z chęcią wybierane są one przez inwestorów, jak również i przez osoby prywatne. Znajdują one swoje zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w firmach, obiektach handlowych, w blokach mieszkalnych. Ich wybór dziś jest naprawdę ogromny, dlatego też każdy ma możliwość wyboru dla siebie takiego rozwiązania, które okaże się być dla niego właśnie najlepsze. Jakie są więc zalety wyboru takich rolet? Czy ich zakup zawsze jest w stanie zagwarantować klientom pełne zadowolenie i maksymalną satysfakcję?
08:16, 06.03.2020
Problemy z krtanią to problem wielu osób. Od 60 lat XXI wieku, kiedy topowstał laryngoskop i zaczęto wykorzystywać mikroskop chirurgiczny z laserem CO2, mikrochirurgia zaczęła cieszyć się ogromnym powodzeniem na rynku. Dziś rozwija się ona w coraz to szybszym tempie, co sprawia, że wycięcie czy też odparowanie zmian chorobowych, nie stanowi tak naprawdę żadnego problemu. Na czym ta metoda polega? Kiedy można ją zastosować? Co dzięki niej można zyskać?
00:00, 24.02.2020
Prawie połowa Polaków deklaruje, że woli naprawiać posiadane przedmioty oraz urządzenia, zamiast od razu kupować nowe - podaje Fixly.pl i zachęca do tego w kampanii ?Nie kupuj - naprawiaj?.
13:19, 30.01.2020
Elektroniczne sprzęty domowego użytku dość często ulegają uszkodzeniom, które nie zawsze można naprawić. W takim przypadku nie mamy wyjścia, musimy rozważyć zakup nowego sprzętu AGD. Możemy skorzystać z zakupów ratalnych lub wybrać pożyczkę ratalną dostępną przez Internet. Które rozwiązanie jest korzystniejsze?
13:12, 21.01.2020
Często wydaje nam się, że wystarczy zakupić kominek domowy i wszystko zrobi się samo za siebie. Będziemy mogli cieszyć się jego ciepłem i efektami wizualnymi niemalże przy zerowym wysiłku. Jak się okazuje jest to bardzo błędne myślenie i zakup kominka wiąże się również z poświęceniem czasu na jego prawidłową eksploatację. Jak się okazuje ma to ogromny wpływ nie tylko na nasze własne bezpieczeństwo, ale również na wydajność takiego urządzenia. Poznasz tutaj podstawowe zasady prawidłowej eksploatacji kominka domowego.
13:01, 20.01.2020
Tłumacz to zajęcie, które cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób myśli, że to proste zajęcie, które przynosi ogromne dochody. Dlatego zawód tłumacza cieszy się coraz większą popularnością i mnóstwo maturzystów myśli właśnie o studiach w tym kierunku. Także inne osoby chcą się przebranżowić i zastanawiają się właśnie nad tym zajęciem. Zanim jednak podejmie się jakiekolwiek decyzje, warto się dowiedzieć trochę więcej na ten temat.
REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone