Zamknij

REKLAMA
10:34, 21.10.2019
Jesień trwa w najlepsze, a to sprawia, że niedługo będziemy szukać prezentów świątecznych. Wybór podarunków dla pracowników może się okazać najtrudniejszym zadaniem, które na nas czeka. Oczywiście wiele firm decyduje się na standardowe paczki zawierające kalendarze, kubki, kawy, czekoladki, długopisy czy inne tego typu przedmioty. Jednak nie każdy chce po raz kolejny dawać ten sam nudny prezent swoim pracownikom. Zdecydowanie lepiej wybrać upominki, które udowodnią naszym podwładnym, że trochę więcej czasu poświęciliśmy na ich wybór. Mamy dla Was kilka propozycji na oryginalne prezenty dla pracowników!
10:44, 11.10.2019
W dzisiejszych czasach szukamy rozwiązań, które pozwolą nam żyć wygodnie i komfortowo. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na kupno urządzeń akumulatorowych do swoich domów. Przykładem produktu, który cieszy się ogromną popularnością jest odkurzacz samojezdny.
11:55, 23.09.2019
Wykorzystanie drukarek laserowych do znakowania opakowań indywidualnych i zbiorczych produktów pozwala na szybkie i staranne przygotowanie dużych ilości produktów. Znakowanie wyrobów to proces nanoszenia trwałego znaku na opakowanie. Zwykle zawiera ono numer katalogowy, datę wytworzenia, numer seryjny i okres eksploatacji. Wszystkie informacje są drukowane na opakowaniu i umożliwiają identyfikacje wyrobu, co ma szczególne znaczenie przy uwzględnianiu reklamacji czy odróżnieniu elementów podrobionych.
14:28, 09.09.2019
Wiosna i lato to idealny czas na grillowanie. Nie ważne czy mamy do dyspozycji duży ogród, niewielki taras czy balkon, na rynku dostępnych jest kilka rodzajów grillów, które sprawdzą się w każdych warunkach. Pieczenie potraw na świeżym powietrzu to świetny sposób na relaks. Warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy sprzęt, by grillowanie było łatwe i przyjemne.
00:00, 26.08.2019
Nowy, niezwykle praktyczny sposób sterowania. Wyjątkowa i modna kolorystyka. Wytrzymała konstrukcja, która sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Prezentujemy Juun, żaluzje aluminiową, która gwarantuje niespotykaną dotąd swobodę w zarządzaniu ilością światła przenikającego do wnętrza.
11:04, 19.08.2019
Polska to wciąż silnie rozwijający się kraj, a co za tym idzie – wielki plac budowy. Rozwój wielu przedsiębiorstw powoduje, że do rozszerzenia działalności potrzebują one kolejnych budynków takich jak np. hale namiotowe. Co przesądza o ich stale i dynamicznie rosnącej popularności?
09:11, 07.08.2019
Każda pora roku, a także wyjście to wielkie i to małe, wymaga od nas często kupienia całego zestawu ubrań. A wiadomo, że jak się kupi nową sukienkę czy garnitur trzeba do tych ubrań dobrać jeszcze buty i inne dodatki. Zarówno męskie, jak i damskie ubrania czy obuwie potrafią kosztować bardzo dużo. Szczególnie jeśli zależy nam na ich jakości tych produktów, tak by posłużyły one dłużej niż na jeden raz. Jak zatem oszczędzić na kupowaniu obuwia czy ubrań, by nie wydać na nie majątku i jednocześnie móc cieszyć się wartościowym produktem?
11:40, 02.08.2019
Złośliwi mówią, iż jedynie wybrani znajdą pracę dzięki urzędowi. Jeśli jesteśmy wytrwali, bardzo zależy nam na znalezieniu dobrej posady i mamy odpowiednie kwalifikacje, urząd będzie jedynie narzędziem, z pomocą którego ukształtujemy swoją karierę.
11:39, 02.08.2019
Wielu pracodawców zastrzega w ogłoszeniach dotyczących pracy, że oprócz CV należy dołączyć również list motywacyjny. Sporządzenie go może być nie lada kłopotem, zwłaszcza dla osób, które nie zdają sobie sprawy ze swoich kompetencji i nie dysponują talentem literackim. Kto może nam pomóc ze sporządzeniem listu motywacyjnego?
10:04, 02.08.2019
Wybór sposobu ogrzewania mieszkania, czy też domu, to w dzisiejszych czasach nie lada problem. Nie dlatego, że jest mało rozwiązań na rynku, lecz właśnie dlatego, że tych rozwiązań jest wiele, a każde z nich może być wykorzystywane w różny sposób. Jednym z coraz popularniejszych sposobów jest ogrzewanie gazowe w domu.
11:38, 01.08.2019
Klasyfikacja zawodów i specjalności stanowi usystematyzowany zbiór zawodów i specjalności występujących na rynku pracy. Może ona stanowić drogowskaz dla wielu osób poszukujących zatrudnienia. Informacje zawarte w wykazie mają charakter syntetyczny i są wypadkową wielu analiz.
09:58, 01.08.2019
Indywidualny Plan Działania (IPD) jest jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych przez urząd pracy w celu pomocy bezrobotnym oraz osobom poszukującym pracy. Czym właściwie jest IPD?
05:59, 01.08.2019
Aktywne poszukiwanie pracy powinno odbywać się dynamicznie, bowiem tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zdominować konkurencję i wyeksponować należycie nasze kwalifikacje. Ponadto, poszukując w ten sposób sami również się rozwijamy, zdobywając doświadczenie w związku ze znajomością rynku pracy.
12:34, 10.07.2019
Wybór szafki RTV może przysporzyć trochę problemów ze względu na wielość proponowanych przez producentów rozwiązań aranżacyjnych. Kupując tego typu mebel, należy zawsze brać pod uwagę kilka istotnych czynników, m.in. funkcjonalność i estetykę.
13:10, 01.07.2019
Przewóz paczek za granicę to w dzisiejszych czasach żadna nowość. Na rynku istnieje tyle firm kurierskich, że nic innego nie pozostaje jak tylko wybierać w oferowanych usługach. Jednak ważne, aby nie tylko dokonać właściwego wyboru, ale jeszcze przy tym nie przepłacić. Jak to zrobić? Czytaj poniżej!
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone