Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:44, 25.11.2020
Mężczyźni podchodzą bardzo praktycznie do kwestii ubioru. Idea garderoby kapsułowej bardzo im odpowiada. Mogą w końcu nosić swój ulubiony t-shirt przez tydzień, a jak ktoś zapyta, to powiedzą że przecież są eko, a ponadto wymieniają koszulę, którą noszą na wierzchu. Męska garderoba powinna łączyć elementy casualowe, smart casualowe i formalne. Nie można w końcu na elegancką okazję pójść w marynarce z łatami czy kurtce typu katana. Zatem jak stworzyć męską garderobę na każdą okazję?
10:10, 19.11.2020
Każde przedsiębiorstwo chce być proekologiczne, jeśli nie ze względu na dobro środowiska, to dlatego, że taki obecnie panuje trend. Dlatego w biurach stosowany jest niejednokrotnie papier z recyklingu, a jego zużycie ogranicza się wdrażając nowoczesne technologie informatyczne i przechowując dokumenty w chmurze i na nośnikach danych. Niemniej jednak w każdym biurze generuje się odpadki. Nawet w eleganckim wnętrzu można jednak postawić na segregację.
00:01, 16.11.2020
W obecnych czasach warto skupić się na własnym zdrowiu i budowaniu odporności. Warto jednak robić to w naturalny sposób. Idealnym sposobem jest miód. Jak go odpowiednio stosować by nie stracił właściwości?
10:02, 12.11.2020
Drony stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. W ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej modeli staje się powszechnie dostępnych – nie tylko w profesjonalnych sklepach z dronami, ale także w popularnych sklepach z elektroniką czy często nawet marketach. Najprostsze urządzenia można kupić już za ok. 200-300 zł, co jeszcze kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia – drony kosztowały majątek!
00:01, 09.11.2020
Sezon jesienno-zimowy to trudny czas dla naszego organizmu. Zmienna pogoda - przenikliwe zimno, padający deszcz – to wszystko sprawia, że jesteśmy podatni na infekcje. Jak się nie dać przeziębieniu? To proste, wystarczy jeść miód. Trzeba tylko wiedzieć jaki.
13:50, 30.10.2020
Każda sprzedaż samochodu jest związana z odpowiednim przygotowaniem auta. Niezwykle istotne są przecież walory estetyczne tuż obok parametrów technicznych. Nie da się uciec od tego, że kupujemy oczami i oceniamy stan samochodu po wyglądzie wszystkich jego elementów. Im lepiej będzie wszystko wyglądać, tym chętniej będziemy w stanie nawet wydać więcej, czy też zdecydować się na inną markę niż wcześniej planowaliście. O samochód należy zadbać przed wystawieniem ogłoszenia do sprzedaży, bo całość już na zdjęciach musi się prezentować doskonale. Możesz zrobić to samodzielnie, a możesz skorzystać z oferty car detailing.
00:00, 28.10.2020
Gwieździste niebo, kwitnący ogród lub gotycki witraż we wnetrzu Twojego domu to już nie jest fantazja. Wszystkie te pomysły można zrealizować za pomocą sufitów napinanych. Co więcej, sufity napinane Lublin będą doskonałym wyborem do dekorowania różnych pomieszczeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pracownicy firmy OTOmistrz pomagają dobrać najlepsze rozwiązania do Twojego domu - dokładnie odpowiadające wymaganiom klienta, bezpieczeństwu, estetyce i długiemu czasowi użyteczności.
13:03, 23.10.2020
Ostatnio dużo więcej czasu spędzamy w domowym zaciszu - w wolnym czasie nie można już tak swobodnie wyjść do kina lub teatru albo wyskoczyć z kumplami na piwo. Skończyło się oglądanie meczów w barach i pubach - teraz wszyscy muszą to robić z własnych kanap i foteli. Trzeba przyznać, że pandemia nas nie rozpieszcza, a przymusowe siedzenie w domu może doprowadzić wręcz do obłędu. Niezależnie od tego, czy mieszkamy sami, czy z kimś. Zarówno uciążliwi domownicy, jak i ciągła samotność nie działają zbyt dobrze na naszą psychikę.
1
12:32, 22.10.2020
WordPress to dziś jeden z najpopularniejszych systemów, z pomocą którego obsługiwane są rozmaite strony internetowe, blogi czy sklepy online. Jednak strony na WordPressie, jak wszystkie inne miejsca w sieci, wymagają odpowiedniego pozycjonowania. W ten sposób wpłynąć można na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, a tym samym dotrzeć do większej ilości odbiorców. Jak pozycjonować stronę na WordPressie, aby zająć lepszą pozycję w Google? Co jest niezbędnym minimum, aby optymalizacja strony internetowej przynosiła korzyści? Oto kilka ważnych wskazówek dotyczących pozycjonowania strony na WordPressie! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o pozycjonowaniu stron internetowych to zajrzyj na blog firmy eactive.pl, który został uznany najlepiej widocznym blogiem w kategorii marketing w polskiej sieci.
09:22, 22.10.2020
Do gry wraca Liga Europy, więc czas wziąć na celownik kilka spotkań, które będą bardzo interesujące już na pierwszy rzut oka. My oczywiście śledzimy głównie poczynania reprezentującego nas w tych rozgrywkach Lecha Poznań, ale nie brakuje również innych ciekawych pojedynków. Dziś przyjrzymy się tym, które gwarantują ciekawe rozstrzygnięcia.
13:06, 21.10.2020
Pandemia COVID-19 całkowicie zmieniła nasze życie. Póki co, nic nie wygląda tak jak wyglądało kiedyś, i nic też nie zapowiada, aby wszystko szybko wróciło do normy. Pandemia mocno odcisnęła piętno nawet na załatwianiu wielu zwyczajnych, codziennych spraw, takich jak chociażby wizyta u lekarza czy realizacja recept. Wynika to z faktu, że osoba poddana kwarantannie a także osoby o podwyższonym ryzyku zakażenia nie powinny wychodzić z domu. Zatem jak w takiej sytuacji otrzymać a następnie zrealizować receptę - a właściwie e-receptę - otrzymaną od lekarza?     
13:57, 19.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
14:01, 15.10.2020
Czasem chciałabyś pobiegać, ale mieszkasz w niebezpiecznej okolicy? Poszłabyś na siłownię, ale żadna koleżanka nie chce ci towarzyszyć? Obawiasz się, że ćwicząc sama, szybko się zniechęcisz? W takim razie zapisz się na jakieś ciekawe zajęcia, na których poznasz kobiety z podobnymi zainteresowaniami. Dzięki nowym znajomościom z przyjemnością będziesz przychodzić na kolejne treningi. Być może też, kiedy niechętna do ćwiczeń koleżanka zobaczy efekty twoich wysiłków, sama zapyta czy nie zabierzesz jej ze sobą.
13:49, 14.10.2020
Zdecydowana większość z nas przeprowadzała się jeden raz w życiu. Każdy, kto przez to przeszedł doskonale wie, jak ogromny wysiłek musimy włożyć w przewiezienie całego swojego dobytku do nowego miejsca. Na szczęście istnieją rozwiązania, które pozwalają nam zaoszczędzić energii i stresu, a przeprowadzkę potraktować jako ciekawe doświadczenie. Tym rozwiązaniem jest usługa pomocy w przeprowadzce.
12:50, 14.10.2020
Ach, gdyby tak dało się czasem przenieść kominek z wnętrza domu do ogrodu i ogrzać się przy nim podczas chłodniejszego wieczoru… Teraz to całkiem możliwe, jednak obejdzie się bez wielkiej rewolucji i remontu!
REKLAMA