Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:52, 05.12.2022
Chociaż na rynku usług finansowych panuje coraz większa konkurencja, a banki i instytucje pozabankowe muszą walczyć o każdego klienta, to jednak nie każdy może liczyć na finansowe wsparcie. Sprawdź, czy kredyt na umowę zlecenie jest możliwy i jakie warunki trzeba spełnić, aby zaciągnąć takie zobowiązanie.
00:00, 05.12.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
14:46, 30.11.2022
Jak trafić w gust kogoś, kto na hasło “kolacja przy świecach” myśli z czułością o świecach zapłonowych pod maską swojego samochodu? Prezenty świąteczne dla fana motoryzacji nie muszą spędzać snu z powiek niczym przepalona uszczelka pod głowicą. Sprawdź, jaki prezent pod choinką ucieszy każdego miłośnika samochodów i motocykli.
11:27, 29.11.2022
Stosowanie oleju jadalnego jako źródła paliwa nie jest zalecane, ponieważ może powodować problemy zdrowotne i zanieczyszczenie środowiska. Najlepszym sposobem postępowania ze zużytym olejem kuchennym jest jego recykling i ponowne użycie.
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
09:28, 25.11.2022
Kiedy kupujący obejrzy już samochód i zdecyduje się na jego zakup czujemy wtedy ulgę i jesteśmy szczęśliwi. Siadamy do podpisania umowy i chcemy jak najszybciej domknąć transakcję. Na co zwrócić uwagę by sprzedaż zakończyła się pełnym sukcesem?
13:10, 16.11.2022
Osoby, które są zdecydowane na wzięcie pożyczki, a długo tego nie robiły, czy też doświadczenia w tym aspekcie nie mamy w ogóle, mają trudności w odnalezieniu się w tym świecie. Rzeczywiście pożyczki i cały proces starania się o nie przeszedł sporą metamorfozę. Możemy być tego jak najbardziej pewni. Gdzie zatem osoby zainteresowane pożyczką powinny szukać odpowiednich ofert?
00:01, 02.11.2022
Sezon grzewczy spędza sen z powiek wszystkim Polakom. Kryzys energetyczny sprawia, że wszyscy szukają sposobu na redukcję wydatków. Obniżenie kosztów eksploatacji mieszkania czy domu mogą przynieść osłony wewnętrzne.
11:46, 28.10.2022
Spersonalizowany kubek to idealny prezent dla każdego. Sprawi, że każda okazja będzie bardziej niezapomniana.
12:44, 27.10.2022
Mundial rządzi się swoimi zasadami. Często już drugim meczem można pożegnać się z nadziejami na zaznaczenie swojej obecności na piłkarskiej mapie świata. Wielkie nadzieje nierzadko prowadzą do dużych rozczarowań. Jak będzie w tym roku i kto zawiedzie po całej linii?
14:03, 19.10.2022
Pogoń Siedlce od początku tego sezonu nie rozpieszcza swoich kibiców, ponieważ plasuje się w strefie spadkowej rozgrywek 2. Ligi. W środku tygodnia dojdzie jednak do rywalizacji w ramach Pucharu Polski, w której to Pogoń zmierzy się na swoim boisku z Chrobrym Głogów. Czy gospodarze mają tutaj realne szanse na sprawienie niespodzianki?
09:28, 18.10.2022
Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z zarządzaniem flotą pojazdów, wydatkami i płatnościami. Naszymi klientami są głównie przewoźnicy, ale także m.in. firmy kurierskie, korporacje taksówek, hurtownie, firmy produkcyjne czy branża budowlana.  
15:18, 13.10.2022
Iga Krefft jest już trzecią ambasadorką Czujesz Klimat? Rossmanna. To inicjatywa, która jest głosem w ważnej dla nas wszystkich sprawie, czyli środowiska. Artystka, wspólnie z pozostałymi ambasadorami, Arturem Rojkiem i Marcinem Kydryńskim, przekonuje, że nawet „małe”, codzienne wybory, także podczas zakupów, mają ogromny wpływ na Planetę, a co za tym idzie nasz dobrostan.  
09:54, 13.10.2022
Alkohol występuje w Polsce powszechnie. Można go kupić niemalże wszędzie – na stacjach benzynowych, w osiedlowych sklepach, a nawet w schroniskach górskich. Ten fakt połączony z europejską kulturą picia sprawia, że uzależnienie od alkoholu to spory problem w naszym społeczeństwie. Szacuje się, że nawet 2% polskiej populacji jest uzależnione od alkoholu. Mówimy o około milionie ludzi, którzy dzień w dzień zmagają się ze swoim nałogiem. Wiele z tych osób próbuje przestać pić, a inni z kolei starają się chociaż ograniczyć ilość przyjmowanego alkoholu. Niestety, niektórzy nie widzą swojego problemu bądź nie są jeszcze w stanie się z nim zmierzyć. Co się jednak stanie, kiedy przestaniesz pić? Jakie są efekty odstawienia alkoholu?
REKLAMA