Zamknij

Czy to dobry czas na przebudowę budynku UM?

08:39, 19.01.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Władze Siedlec planują przebudowę budynku Urzędu Miasta. Koszt inwestycji ma oscylować w okolicach czterech milionów złotych.

Zamówienie publiczne dotyczące robot budowlanych zostało umieszczone w BIPie. Zakres zadania to: przebudowa budynku (w tym: dach, elewacje, schody, mała architektura), roboty sanitarne (przyłącza kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przepompowanie wód deszczowych, montaż rur pod dachem), roboty elektryczne (zasilanie przepompowni wód deszczowych, instalacje: fotowoltaiczna, odgromowa, przeciwoblodzeniowa rynien i rur spustowych oraz schodów, roboty drogowe na placu za budynkiem oraz przed budynkiem, prace przy zieleni (wycinka, nasadzenia, trawniki).

W trakcie swojej kadencji prezydent Andrzej Sitnik wielokrotnie wspominał o fatalnym stanie budynku, w którym on i pracownicy Urzędu Miasta muszą pracować. Szczególnie pilną sprawą jest naprawa dachu, który po prostu przecieka.

Zamówienie nie będzie współfinansowane ze środków europejskich. Koszt całego zadanie (bez VAT) to 3 255 384,31 PLN.

 

fot. Janusz Mazurek

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MieszkaniecMieszkaniec

7 3

Witam, brawo Panie Prezydencie. Urząd powinien być wizytówka miasta. 👏👏👏 09:19, 19.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obserwator II.obserwator II.

1 0

Czy od czasu przejęcia budynku po byłej i słusznej PZPR jakaś władza dokonała jakiegoś remontu,czy tylko to co zrobili dawni działacze PZPR a trzeba przyznać oni potrafili dbać o swój majątek a szczególnie gabinety a po ich przejęciu to chyba trochę byli panowie leniwi na wyłożenie kasy na remont i myśleli,że może ktoś za nich to zrobi. 20:37, 22.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%