Zamknij
REKLAMA

Potworna śmierć w płomieniach

16:34, 18.11.2020 | AW
Skomentuj
REKLAMA

Pożar wybuchł około godziny 3.00 nad ranem w ciągu garaży w centrum miasta. Najpierw zapalił się jeden garaż, a za chwilę ogień przeniósł się na kolejne dwa. Szczęście, że w garażach nie było samochodów.

Od razu na miejscu pojawiła się straż pożarna. Po stłumieniu ognia w jednym z garaży znaleziono nadpalone ciało kobiety. Nie znana jest jej tożsamość. Przypuszczalnie, to bezdomna w wieku około 40 lat.

Nie wiadomo, w jaki sposób kobieta weszła do garażu. Możliwe, że właściciel zapomniał zamknąć drzwi, co wykorzystała bezdomna. Najprawdopodobniej chciała się przespać pod dachem, bo noc była bardzo zimna. W garażu zrobiła sobie prowizoryczne posłanie. Położyła się spać z zapalonym papierosem, który żarzył się na łatwopalnych śmieciach. Gdy kobieta usnęła  już się nie obudziła, bo zatruła się tlenkiem węgla.

Za chwilę ogień objął cały garaż. Wtedy było już za późno. Gdy na miejsce przybyły służby ratownicze wszystko paliło się żywym ogniem. Po ugaszeniu pożaru strażacy natknęli się na nadpalone zwłoki ofiary. Obecnie trwają czynności identyfikacyjne 40-latki. Według specjalistów, by ustalić personalia bezdomnej niezbędne będą badania DNA. Śledztwo w tej sprawie prowadzi siedlecka policja pod nadzorem prokuratury.

(AW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ZnieczulicaZnieczulica

0 2

Szczęście bo nie było samochodów? A to że żywcem spłonął człowiek to już taki mały wypadek? 20:28, 19.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA