Zamknij

PEC doceniony na arenie europejskiej

13.55, 29.11.2022 PM Aktualizacja: 13.55, 29.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

22 listopada podczas uroczystej PEC otrzymało złote odznaczenie.

Podczas Gali Europejskiego Forum Biznesu Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach zostało oficjalnie odznaczone Złotym Godłem QI 2022 w kategorii QI SERVICES za najwyższej jakości "Usługi w zakresie dystrybucji energii cieplnej".

Tegoroczne zmagania dotyczyły się pod hasłem: "Gospodarka w niepewnych czasach - wyzwania, zagrożenia, szanse". I właśnie takie były ostatnio miesiące siedleckiego przedsiębiorstwa. Wiele spraw związanych z inflacją i planami inwestycyjnymi wymagało odwagi i dania sobie szansy na rozwój. Jak widać opłacało się, by zaistnieć wśród innych firm.

- Tematyka Europejskiego Forum Biznesu od kilku lat w dużej mierze odnosi się do problemów, z jakimi boryka się gospodarka. Niektóre tematy są aktualne od 3 lat, kiedy mówiliśmy, że na kryzysie można wygrać, a po covidzie, musimy być przygotowani na kolejne kryzysy, bo nastąpią one na pewno. Nie musieliśmy długo czekać - komentują organizatorzy forum.

Forum było okazją do zagłębienia się w tematykę inwestycji kryzysowych, gdzie wydatki postrzegane były jako lokaty długoterminowe, a przedstawiciele firm analizowali korzyści m.in. zielonych transformacji.

Prezes PEC Marzena Komar wzięła również udział w debacie pn.: "Zrównoważony rozwój - ekologia, energetyka, rewitalizacja. Eko-firma i eko-gmina – europejskie dążenia a polskie możliwości w dobie aktualnego kryzysu energetycznego. Zrównoważony rozwój - frazes czy konieczność?".

 

fot.: PEC

(PM)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

a czya czy

1 3

może było wpisowe? 20:47, 29.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%