Zamknij

Koncerty zespołów Niekompletni i Chodowiacy

23:45, 01.03.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza na dwa koncerty. W piątek, 5 marca, w Sali Białej zagra zespół Niekompletni, a w niedzielę, 7 marca, specjalnie na Dzień Kobiet wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz.

„Żyć nam przyszło raz” to tytuł najnowszego koncertu zespołu Niekompletni, który odbędzie się 5 marca w Sali Białej. Na pierwszy po długiej przerwie koncert z udziałem publiczności zespół przygotował nowy program.

Zespół Niekompletni to projekt, w który zaangażowani są młodzi siedleccy wokaliści i instrumentaliści, a którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat wielu nagród, m.in. Nagrody Złotego Jacka 2020.

W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne. Zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”. Niekompletni działają pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.
Zespół Niekompletni: Olga Jagieło – śpiew, Gabriela Wnorowska – śpiew, Karolina Maciejuk – śpiew, Paweł Rymuza – gitara, Maciej Turkowski – gitara.

Z okazji Dnia Kobiet Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” im. Alicji Siwkiewicz przedstawi barwny i dynamiczny program złożony z melodii, pieśni i tańców narodowych oraz z Rzeszowszczyzny, Podlasia i Górnego Śląska. W koncercie znajdą się również niespodzianki podkreślające okoliczności – Dzień Kobiet. Po przerwie spowodowanej pandemią, na scenie pojawi się kapela i zespół w częściowo odmienionym, ale jak zawsze zawsze licznym składzie.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas koncertów obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

fanfan

1 0

Olga ❤️ 16:16, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%