Najlepsi sumici w kategoriach U21 i U23 zmierzyli się w Strzale

00:15, 28.03.2024 KU Aktualizacja: 00:18, 28.03.2024

17 marca w hali sportowej Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale, młodzi zawodnicy sumo z całego kraju rywalizowali o tytuł mistrza Polski. Najlepsi wśród nich okazali się reprezentanci WLKS, którzy wrócili do domu z licznymi medalami.

Wśród juniorów U21, Igor Krawczyński i Bartosz Skłodowski zajęli drugie miejsca w swoich kategoriach wagowych, natomiast Michał Dubowski uplasował się na trzecim miejscu. W turnieju drużynowym U21, zespół składający się z Wojciecha Urbana, Igora Krawczyńskiego i Michała Dubowskiego zdobył złoto, pokazując, że ich siła leży w zgraniu i współpracy.

Równie dobrze młode talenty WLKS zaprezentowały się w kategorii U23. Patryk Kostrzewski i Michał Dubowski zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych, a Adrian Gorczyca zajął trzecie miejsce. W turnieju drużynowym U23, zespół składający się z Adriana Gorczycy, Patryka Kostrzewskiego i Michała Dubowskiego uplasował się na trzecim miejscu.