Strzelanie w Krzymoszach. Hat trick Dobrzańskiego i Jastrzębskiego

19:48, 13.03.2024 KU Aktualizacja: 19:51, 13.03.2024

W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej Pogoń II Siedlce wygrała w Krzymoszach z miejscowym Grodziskiem 6:1.

Pogoniści całe spotkanie rozegrali w jedenastoosobowym składzie. Do przerwy siedlczanie prowadzili 2:1 po trafieniach Dawida Dobrzańskiego i Dawida Jastrzębskiego. Po zmianie stron biało-niebiescy dołożyli jeszcze cztery gole, ostatecznie wygrywając 6:1. Pierwszy mecz po zimowej przerwie zespół Damiana Guzka rozegra w niedzielę 17 marca o 17:00 w Siedlcach z Orłem Unin.

Grodzisk Krzymosze – Pogoń II Siedlce 1:6 (1:2)

Bramki: Daniel Kozak 25 – Dawid Dobrzański (trzy), Dawid Jastrzębski (trzy)

Pogoń II: Patryk Szatkowski – 3. Bartosz Mlonek, 5. Marcin Paczkowski, 13. Radosław Droń – 22. Filip Grochala, 6. Kacper Mitrzak, 16. Kacper Zdunek, 14. Jakub Kosyl, 3. Paweł Szeląg – 18. Dawid Dobrzański, 10. Dawid Jastrzębski, Sędzia: Emilia Niedziałek (Siedlce)

Info: MKP Pogoń, fot. KU