Zamknij
REKLAMA

Krzyś ze Stoku Lackiego potrzebuje rehabilitacji

13:53, 05.03.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Krzyś Brodzik ma 5 lat i mieszka w Stoku Lackim w okolicach Siedlec. Chłopiec od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, padaczkę Rolanda i genetyczną chorobę hirschsprunga, czyli brak zwojów na jelicie grubym.

Jednym z zaleceń chorych na chorobę hirschsprunga jest specjalistyczna dieta polegająca na eliminacji z diety chorego np. nabiału. Krzyś codziennie dzielnie walczy o to, żeby móc chodzić i mówić. Codziennie rehabilituje się z uśmiechem na twarzy. 

Krzyś ma tylko 5 lat, a przeszedł już 3 operacje medyczne. Ostatnie badanie rezonansu wykazało kolejne problemy i torbiele na mózgu oraz konieczność kolejnej przyszłej operacji. Mimo wszelkich chorób i problemów Krzyś uwielbia mecze piłki nożnej, długie kąpiele oraz spacery ze swoim pieskiem.

 Zebrane fundusze podczas zbiórki pomogą w pokryciu kosztów codziennej rehabilitacji Krzysia, bieżących badań, niezbędnego sprzętu specjalistycznego do rehabilitacji domowej, turnusu rehabilitacyjnego Krzysia oraz bieżących wizyt medycznych w szpitalach i u innych koniecznych specjalistów.

Cała historia Krzysia i link do zbiórki: klik

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MieszkaniecMieszkaniec

0 1

Mama chłopca szuka pieniędzy gdzie się da, a potem wyjeżdża na wakacje ze swoim partnerem! 01:38, 06.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZnajomaZnajoma

0 1

Mama Krzysia kupuję ubrania po transmisjach wydaje dużo pieniędzy i często kupuję drogi alkochol więc coś jest nie tak może pora skontrolować tą rodzinne i warunki w jakich mieszka niepełnosprawne dziecko 23:01, 07.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PomocPomoc

0 0

Prosze zachować fałszywe komentarze dla siebie Pani Iza dba o dzieci jak moze i jak umie . Warunki mieszkania sa kiepskie byłem widziałem. Alkoholu nie ma i nigdy nawet jak bylem bez zapowiedzi a zdążyło się jak jechalem nie daleko zajechać do Krzysia zawsze czysto posprzątane i nikt nie był po % . Nie pojmuje osób ktore nie wiedza dodają sobie i wymyslaja komus życiorys. Zastanówcie się czy warto gadac głupoty na ludzi którzy na prawde potrzebuja wsparcia szczegolnie Krzys . Czeka go teraz operacja nozek bardzo bolesna. Trzymakcie kciuki i fałszywe komentarze zachowajcie głęboko w poważaniu. pozdrawiam 16:00, 03.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%