Zamknij

Rower odzyskany, złodziej zatrzymany

13:12, 08.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Funkcjonariusze zespołu wykroczeń, dzięki konsekwentnemu działaniu i doskonałemu rozpoznaniu środowiska przestępczego a także dobrej współpracy ze Strażą Miejską miasta Mińsk Mazowiecki, ustalili podejrzanego o kradzież roweru. Jest 79-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, u którego w domu policjanci zabezpieczyli skradziony rower a następnie przekazali właścicielce. Wobec podejrzanego zostanie teraz skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

Policjanci zespołu wykroczeń zostali powiadomieni o kradzieży roweru ze stojaka przed dworcem PKP od strony ul. Sosnkowskiego. Mundurowi zebrali w tej sprawie materiał dowodowy m. in. nagranie z kamer monitoringu. Widać na nim jak nieznany starszy mężczyzna podchodzi do stojaka na rowery, bierze jeden z rower i nim odjeżdża.

Rozpoczęło się policyjne dochodzenie mające na celu ustalenie kim jest mężczyzna na nagraniu. Dzięki dobrej współpracy ze Strażą Miejską miasta Mińsk Mazowiecki, która zainicjowała proces wykrycia mężczyzny i przekazała policjantom wstępne "namiary" możliwe było ustalenie personaliów tej osoby. Policjanci wykonując dalsze czynności potwierdzili, że podejrzanym o kradzież roweru jest 79-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. W domu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli skradziony rower. Podejrzany o kradzież, dokonał w nim pewnych zmian aby rower był trudniej rozpoznawalny, jednak właścicielka roweru bez większych problemów rozpoznała swoja własność.

Teraz policjanci skierują wobec mężczyzny wniosek o ukaranie do sądu.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone