Zamknij

Ukrył narkotyki w lodówce i meblach

08:03, 02.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Mińscy Kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy, marihuany oraz tabletek extazy. Czujni policjanci oprócz narkotyków ujawnili w domu mężczyzny skradzione elektronarzędzia i skuter bez tablic rejestracyjnych z częściowo zatartym numerem vin.

Bezskuteczne okazały się zabiegi mające na celu ukrycie narkotyków przez mieszkańca Kałuszyna. Mężczyzna na wypadek ewentualnego „nalotu” w swoim domu ukrył środki odurzające w meblach oraz lodówce.

Policjanci z Mińskiego Wydziału Kryminalnego w wyniku żmudnej pracy operacyjnej ustalili 25–latka zamieszkałego w Kałuszynie, który miał posiadać w miejscu zamieszkania różnego rodzaju narkotyki. Funkcjonariusze podczas szczegółowej kontroli lokalu potwierdzili wcześniejsze podejrzenia. W kuchni w lodówce oraz meblach policjanci znaleźli ponad 70 g amfetaminy, 1,13 g marihuany, 30 tabletek extazy, substancję niewiadomego pochodzenia jak również małą wagę mogącą służyć do wydzielania porcji na handel.

Ujawnione narkotyki nie zmniejszyły czujności kryminalnych. W Wyniku przeszukania posesji oraz pomieszczeń gospodarczych odnaleźli również elektronarzędzia z usuniętymi znakami identyfikacyjnymi jak również skuter bez tablic rejestracyjnych z częściowo zatartym numerem vin.

Znalezione narkotyki oraz przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa zabezpieczono, zaś wobec mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone