zyciesiedleckie.pl

Zamknij
11:12, 13.04.2026
11 kwietnia w Siedlcach KPS Siedlce zakończył swój udział w fazie play-off PLS 1. Ligi, przegrywając z GKS Katowice 1:3 w drugim meczu I rundy. Choć to goście wywalczyli awans do półfinału, gospodarze – wspierani przez pełne zaangażowania trybuny – pokazali ambicję i charakter, a rywalizacja w wielu fragmentach była prawdziwą siatkarską wojną punkt za punkt.
13:09, 07.04.2026
Siatkarze KPS Siedlce rozpoczęli fazę play-off od ambitnej walki z faworyzowanym GKS Katowice. Choć przegrali 0:3, w dwóch setach byli o krok od zwycięstwa.