11 kwietnia w Siedlcach KPS Siedlce zakończył swój udział w fazie play-off PLS 1. Ligi, przegrywając z GKS Katowice 1:3 w drugim meczu I rundy. Choć to goście wywalczyli awans do półfinału, gospodarze – wspierani przez pełne zaangażowania trybuny – pokazali ambicję i charakter, a rywalizacja w wielu fragmentach była prawdziwą siatkarską wojną punkt za punkt.