Zamknij

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Pomorska 7, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Opieka nad grupą przedszkolną. Realizacja programu wychowawczego. Praca pomiędzy godz. 06.30 do 17.30 (godziny do indywidualnego uzgodnienia).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 19.08.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: uprawnienia pedagogiczne niezbędne do pracy z dziećmi, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Niepubliczne Przedszkole STOKROTKA
    Adres: Pomorska 7, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Czerska
    Numer telefonu: 668 497 467
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10.00-13.00
    Obsługa maszyn - automatów do produkcji sprężyn.
    StPr/24/1522
    wynagrodzenie od od 4 350 PLN

    Konserwacja sprężyn, znakowanie, mycie detali, utrzymanie ładu i porządku.
    StPr/24/1523
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i automatów w zakresie systemów elektrycznych oraz automatyki i sterowania, diagnostyka i usuwanie awarii w w/w systemach.
    StPr/24/1524
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Przygotowywanie dań typu Kebab. Praca w godzinach od 10.00 do 18.00, również w dni wolne od pracy.
    StPr/24/1528
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Bieżąca pomoc użytkownikom, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego. Diagnozowanie i usuwanie awarii, współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu w zakresie napraw, przyjmowanie zgłoszeń w systemie HelpDesk.
    StPr/24/1530
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Bieżąca pomoc użytkownikom, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego. Administracja kontenerem ACTIVE DIRECTORY. Rozwiązywanie problemów związanych z siecią.
    StPr/24/1531

    Wykonywanie prace ślusarskich.
    StPr/24/1537
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, terakoty - prace wewnątrz budynku. Praca w godzinach od 7.00 do 16 na budowach - teren województwa mazowieckiego. Pierwsza umowa na okres próbny - możliwość dłuższej współpracy.
    StPr/24/1514
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Opieka nad grupą przedszkolną. Realizacja programu wychowawczego. Praca pomiędzy godz. 06.30 do 17.30 (godziny do indywidualnego uzgodnienia).
    StPr/24/1518
    wynagrodzenie od od 5 400 PLN

    Montaż mechaniczny/elektryczny tablic/szaf/pulpitów/tafli/wiązek kablowych. Optymalnie wykorzystanie powierzonego mienia i zasobów. Samokontrola procesu montażu. Przestrzeganie zasad BHP, ochrony środowiska oraz regulaminu pracy i regulaminów wewnętrznych. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00.
    StPr/24/1520