Zamknij

Kucharz Hotel Aleksandria

Nr oferty: StPr/24/1494Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Artyleryjska 37, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw dla gości hotelowych oraz obsługa imprez okolicznościowych, realizacja przydzielonych zadań w kuchni, utrzymywanie porządku, dobra organizacja pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kucharz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "ROLEKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Artyleryjska 37, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Mariusz Błażejczuk
        Numer telefonu: 693 427 555
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Obsługa maszyn - automatów do produkcji sprężyn.
        StPr/24/1522
        data rozpoczęcia pracy od 15.07.2024
        wynagrodzenie od od 4 350 PLN

        Konserwacja sprężyn, znakowanie, mycie detali, utrzymanie ładu i porządku.
        StPr/24/1523
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i automatów w zakresie systemów elektrycznych oraz automatyki i sterowania, diagnostyka i usuwanie awarii w w/w systemach.
        StPr/24/1524
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Przygotowywanie dań typu Kebab. Praca w godzinach od 10.00 do 18.00, również w dni wolne od pracy.
        StPr/24/1528
        data rozpoczęcia pracy od 03.07.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Bieżąca pomoc użytkownikom, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego. Diagnozowanie i usuwanie awarii, współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu w zakresie napraw, przyjmowanie zgłoszeń w systemie HelpDesk.
        StPr/24/1530
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        Bieżąca pomoc użytkownikom, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego. Administracja kontenerem ACTIVE DIRECTORY. Rozwiązywanie problemów związanych z siecią.
        StPr/24/1531

        Wykonywanie prace ślusarskich.
        StPr/24/1537
        data rozpoczęcia pracy od 08.07.2024
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, terakoty - prace wewnątrz budynku. Praca w godzinach od 7.00 do 16 na budowach - teren województwa mazowieckiego. Pierwsza umowa na okres próbny - możliwość dłuższej współpracy.
        StPr/24/1514
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Opieka nad grupą przedszkolną. Realizacja programu wychowawczego. Praca pomiędzy godz. 06.30 do 17.30 (godziny do indywidualnego uzgodnienia).
        StPr/24/1518
        data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024
        wynagrodzenie od od 5 400 PLN

        Montaż mechaniczny/elektryczny tablic/szaf/pulpitów/tafli/wiązek kablowych. Optymalnie wykorzystanie powierzonego mienia i zasobów. Samokontrola procesu montażu. Przestrzeganie zasad BHP, ochrony środowiska oraz regulaminu pracy i regulaminów wewnętrznych. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00.
        StPr/24/1520