Zamknij

Kulig Zakopane plus biesiadowanie- ile kosztuje taka przyjemność?

12:23, 07.02.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 12:23, 07.02.2023

Górale kuszą kuligami, tradycyjnymi saniami bądź dorożkami latem. Regionalnym jodłem i muzyką na żywo. Ile kosztuje atrakcja? Czy dla dzieci są bilety ulgowe i co otrzymujemy w ramach tej kwoty?

Przyglądamy się ofercie kuligów w Zakopanem. Zbliża się sezon świąteczny, a później ferie. Kuligi to jedna z atrakcji, która cieszy się największą popularnością wśród turystów. I jest tak nie bez przyczyny, kuligi to świetna zabawa, coś dla oczu, coś dla podniebienia i coś dla uszu. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, każdy dobrze się bawi.

Jak wygląda program kuligu połączonego z biesiadą?

Szczegółowe informacje na temat kuligów znajdziesz na stronie sanie.pl. Do wyboru jest kilka opcji:

  • kulig z biesiadą góralską - łącznie trzy godziny,
  • kulig widokowy, również z zabawą, ale organizowany o wcześniejszej godzinie.

Kulig z biesiadą cieszy się wśród turystów dużym zainteresowaniem, a powodem tego jest wielość atrakcji. To nie sam kulig, a połączony jest z dobrą zabawą, muzyką - przygrywa najlepsza kapela z Zakopanego, a do tego gry i zabawy - i dla młodszych, i dla starszych. Nocne kuligi z pochodniami robią naprawdę niezapomniane wrażenie.

W programie:

  • kulig w Dolinie Chochołowskiej,
  • biesiada - samodzielne pieczenie kiełbasek, poczęstunek regionalnymi rarytasami.

Ile kosztuje miejsce na saniach?

Oferta kuligów w Zakopanem jest szeroka, ale te prawdziwe, w góralskiej oprawie to perełki, których warto szukać. Cena za osobę kulig zimą, oferta standardowa, zaczyna się od 219 zł. Natomiast ceny innych opcji i szczegółowe informacje dotyczące kuligów znajdziesz na stronie organizatora. Cena obejmuje przejażdżkę oraz biesiadowanie po kuligu. Dodatkowo płatny jest transfer. Organizator zapewnia dowóz i transfer z biesiady do centrum, gdy wykupisz tą opcję. Dolina Chochołowska jest oddalona od Zakopanego o około 11 km, ale jak wiadomo są korki często. Stąd najczęściej bus czeka na uczestników kuligu 45 minut przed planowaną przejażdżką saniami.

Czy dzieci mają zniżkę?

Dzieci, które mają dwa lata i siedzą na kolanach rodziców nie płacą za bilet. Jeśli mają mieć swoje miejsce, należy wykupić bilet ulgowy. Zniżkę mają dzieci do lat 14. Gdy chcesz by nikt nie został posadzony w saniach razem z Wami, musisz wykupić wolne miejsce.

Wszystkie szczegóły dograsz na spokojnie decydując się na zakup biletów online. Warto się pospieszyć w tym przypadku, bo najlepsze terminy na kulig w Zakopanem szybko znikają.

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%