Zamknij

Firmy udzielające wsparcia na drogach

11:42, 09.11.2018 | Materiał Partnera

Wystarczy wybrać się w podróż w czasie sezonu wakacyjnego po Polsce, by przekonać się z jak dużą ilością samochodów mamy do czynienia. Pomoc drogowa, wulkanizacja, transport - to tylko nieliczne z usług oferowanych przez firmy, które wyróżniają się specjalistycznym sprzętem. Ich domeną jest również to, że w każdej chwili mogą przyjechać do osób potrzebujących odpowiedniej pomocy.

Pomoc drogowa - świadczona przez całą dobę

Jednymi z najbardziej popularnych usług, jest pomoc drogowa. W tym przypadku koniecznie powinniśmy poszukiwać firmy, która na pewno będzie dla nas dyspozycyjna przez całą dobę, a także siedem dni w tygodniu. Chyba nikt nie wyobraża sobie tego, żeby przez dłuższy okres czasu przesiadywać w samochodzie oczekując, aż w końcu ktoś z ekipy do nas przyjedzie.

Jeżeli poszukujesz takiej firmy, to na pewno najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług - http://pomocdrogowa.malbork.pl/transport-pojazdow/. Jest to firma, która udziela pomocy drogowej przede wszystkim na terenie Malborka, ale i również wielu innych okolicznych miejscowości. Do nich zalicza się między innymi Nowy Dwór Gdański, Sztum, czy też Elbląg.

Oczywiście w pierwszej kolejności możemy liczyć na holowanie uszkodzonego samochodu pod wskazany adres. Ale jeżeli okaże się, że naprawa będzie możliwa na miejscu zdarzenia, to także nie ma z tym żadnego problemu. Tym bardziej, że niektóre usterki są naprawdę banalne i można sobie z nimi spokojnie poradzić na miejscu. Dzięki temu samochód po kilku chwilach będzie mógł wyruszyć w dalszą trasę.

Czasami jednak zdarza się tak, że wydarzyła się poważniejsza kolizja lub też awaria, które uniemożliwiają wyjechanie w dalszą podróż. Wtedy zawsze można skorzystać z usług transportowych, które są oczywiście proponowane bez większego problemu. Natomiast, jeżeli będzie nam bardzo zależeć na kontynuowaniu podróży, to w każdej chwili możemy zdecydować się na wynajęcie auta zastępczego.

W przypadku tej firmy możemy liczyć nie tylko na bardzo duże doświadczenie w branży, ale także na to, że firma doskonale zna się na rzeczy i działa kompleksowo. W ten sposób każdy nasz drogowy problem będzie rozwiązany błyskawicznie oraz na najwyższym poziomie.

Wulkanizacja na drodze

Każdy pojazd, szczególnie samochód osobowy, dostawczy, TIR lub inne maszyny rolnicze oraz budowlane, wyróżniają się przede wszystkim tym, że poruszają się na kołach. Niestety czasami zdarzają się w związku z nimi różne historie, które będą wymagać doświadczonego wsparcia ze strony fachowców.

Wulkanizacja tir-a

Uszkodzona lub przebita opona, wymagają jak najszybszej wymiany. Inaczej dalsza podróż przynajmniej nie jest możliwa. Nie mówiąc o tym, że istnieje bardzo duże ryzyko zagrożenia w czasie dalszej jazdy. Czy w takim razie należy koniecznie przekładać wszystkie swoje plany lub z nich całkowicie rezygnować? Z pomocą przyjdzie tutaj firma http://www.wulkanizacja-24h.pl/firma.html, która oferuje całodobową wulkanizację opon na drogach.

Właśnie okazuje się, że dojazd do Klienta jest największym atutem tej firmy. Obsługa dotyczy przede wszystkim Poznania, jak i również okolic. W takim razie osoby, które chcą skorzystać z pomocy drogowej w zakresie wulkanizacji będą musiały dokładnie umawiać się na wyjazd ekipy. Oczywiście jest to dalej jak najbardziej możliwe, jednak często wymaga pokonania nieco większych odległości do Klienta.

Okazuje się, że naprawa opon oraz kół odbywa się w praktycznie we wszystkich typach samochodów i pojazdów. Dlatego z usług właśnie tej firmy korzystają bardzo chętnie właściciele samochodów dostawczych, TIR oraz specjalistycznych pojazdów. Nie ma także najmniejszego problemu, by samochód lub inny pojazd został przeznaczony do fachowego serwisu w autoryzowanym warsztacie, który jest czynny w dogodnych godzinach od poniedziałku do piątku, a nawet w soboty.

W rozbudowanej ofercie znajdują się przede wszystkim takie usługi, jak montaż i demontaż kół przy pojazdach, które aktualnie znajdują się na trasie. Ekipa zajmuje się również profesjonalnym wyważaniem kół. Wszystkie prace wykonane są przez doświadczonych pracowników, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Zatem pod żadnym pozorem nie trzeba obawiać się tego, że jakiekolwiek działania będą miały negatywny wpływ na pojazd.

Usługi transportowe świadczone przez profesjonalną firmę

Jak się możemy łatwo domyślać, często mamy do czynienia z firmami wyposażonymi w holownikami, które swoich usług pod żadnym pozorem nie ograniczają wyłącznie do świadczenia pomocy drogowej. W takim przypadku możemy mówić również o usługach transportowych, które są jak najbardziej na porządku dziennym.

Jedną z takich firm, której można bez większego problemu zaufać, jest firma http://pat-car.pl/co-oznaczaja-piszczace-hamulce/. Rzeczywiście w swojej ofercie posiada usługi transportowe dla samochodów osobowych, ciężarowych, a także maszyn budowlanych oraz rolniczych. Firma wyróżnia się nie tylko posiadaniem specjalistycznego sprzętu, ale i również tym, że posiada odpowiednie ubezpieczenie, oraz uprawnienia do wykonywania tego typu zleceń.
Oprócz standardowych usług transportowych, realizowane są także dość nietypowe. Do nich zalicza się między innymi wyciąganie samochodu z błota, rowu lub innych uciążliwych terenów. Sama firma otwarcie pisze na swojej stronie, że miała do czynienia już ze zleceniem polegającym na wydostawaniu busa z jeziora.
Ale także nie ma problemu z transportem samochodów oraz innych pojazdów, które są silnie uszkodzone. W takich okolicznościach zadanie wymaga nie tylko zastosowania specjalistycznego sprzętu, ale i również bardzo dużego doświadczenia.

Samochód osobowy transportowany przez autolawetę

Na stronie internetowej znajdziemy także ofertę składającą się z innych usług. Do nich zalicza się możliwość wynajęcia auta zastępczego, jak i również możliwość skorzystania z parkingu strzeżonego. Jeżeli przykładowo nie chcesz naprawiać swojego samochodu w okolicznym warsztacie samochodowym, możesz pozostawić go na strzeżonym parkingu. Natomiast swoją podróż bez problemu kontynuować za pośrednictwem wynajętego auta. Po powrocie będziesz mógł z powodzeniem zająć się swoim samochodem, który może być również odholowany do warsztatu, który wskażesz. Dzięki tak kompleksowym usługom, nie musisz rezygnować ze swoich wyjazdowych planów. Chociaż będą one nieco bardziej skomplikowane, to jednak nadal możliwe do zrealizowania.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone