Zamknij

Czym jest ubezpieczenie dla handlu samochodami?

13:21, 06.11.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Ubezpieczenie dla handlu samochodami, nazywane również ubezpieczeniem handlowym lub ubezpieczeniem handlowym samochodów to ubezpieczenie, które gwarantuje pełen pakiet ubezpieczeniowy dla osób zajmujących się zawodowo handlem samochodami. Głównie korzystają z niego osoby kupujące bądź sprzedające pojazdy na większą skalę bądź te, które prowadzą firmę zajmującą się tego typu usługami. W ramach Road Risk Insurance można ubezpieczyć nie tylko samochody osobowe, ale również motocykle, furgonetki czy samochody ciężarowe. Można też zdecydować się na ubezpieczenie lokalu.

Kto może skorzystać z Motor Trade Insurance?

Na stronie www https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance można dokładnie zapoznać się z listą osób, które obejmuje tego typu ubezpieczenie. Będą to: sprzedawcy samochodów, handlarze, blacharze, mechanicy, serwisanci, a nawet pracownicy parkingowi. Ważne jest to, że samo ubezpieczenie obejmuje nie same pojazdy, lecz konkretne osoby. Dzięki temu nie mają one większych ograniczeń w zakresie swojej pracy. Ubezpieczenia Motor Trade są na rynku już od ponad 25 lat, w związku z czym na bieżąco zmieniają się ich warunki. Są one też elastycznie dopasowane do potrzeb określonej grupy, która z takiego pakietu chce skorzystać. To korzystne rozwiązanie dla osób, które ukończyły 25 lat, gdyż mogą one liczyć na atrakcyjne zniżki. Tak naprawdę, każda osoba, która styka się w życiu zawodowym z pojazdami i ich użytkowaniem może skorzystać ze wskazanego ubezpieczenia. Polisa dostępna jest dla osób pracujących zarówno w pełnym, jak i w niepełnym wymiarze godzin. Ma to znaczenie na przykład podczas jazd próbnych, przy transporcie pojazdów czy podczas prac serwisowych.

Kompleksowe ubezpieczenie

Ubezpieczenie komunikacyjne dla handlu obejmuje polisy ubezpieczeniowe dla: 
osób sprzedających samochody w warunkach domowych, warsztatów samochodowych, pośredników, agencji odzyskiwania i transportu pojazdów, handlowców – importerów i eksporterów, handlowców zajmujących się samochodami sportowymi, prestiżowymi i importowanymi. Mało tego, można również ubezpieczyć budynki – siedziby firm oraz sprzęt biznesowy i inne narzędzia z jakich korzysta się w codziennej pracy. Ubezpieczenie to obejmuje zdarzenia, które mogą wydarzyć się nie tylko na drogach, ale i na terenie przedsiębiorstwa.

Informacje o Motor Trade

Informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych Motor Trade można pozyskać kontaktując się z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych. Można u operatorów dowiedzieć się szczegółów na temat zakresu polis oraz tego, czy rzeczywiście możemy z nich skorzystać.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone