Zamknij

Relaks i nauka idą w parze

13:00, 29.04.2016
Skomentuj

ZS im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie stoi przed szansą wdrożenia nowoczesnej metody nauki. Szkoła znalazła się w gronie 13 finalistów z całej Polski w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Głos Nauczycielski. Placówka, która wygra w konkursie ?Lekcja z SITA? otrzyma sprzęt i materiały, a także licencję na prowadzenie zajęć tą metodą w przyszłym roku szkolnym.

Drugi etap rywalizacji to stworzenie projektu organizacji zajęć metodą SITA. 5 kwietnia w szkole przy ul. Długiej odbył się dzień konkursowy. Uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele organu prowadzącego oraz rodzice wzięli udział w spotkaniach, podczas których zaprezentowane zostało działanie sprzętu SITA oraz cała metoda nauki.

Więcej w ŻS z 29 kwietnia

WZ

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%