Zamknij

Wielkanocne spotkanie z tradycją

07:29, 01.04.2015
Skomentuj Wielkanocne spotkanie z tradycją

Czas przygotowań do świąt Wielkanocnych jest dobrą okazją do zapoznania dzieci z tradycjami i zwyczajami związanymi z tym okresem.W celu pogłębienia ich wiedzy zaprosiliśmy do przedszkola członków zespołu ludowego ?Chrominianki?. Panie, które nas odwiedziły, wspaniale prezentowały się w ludowych strojach.

 

Jedna z pań opowiadała o zwyczajach związanych z Niedzielą Palmową, a w tym czasie na oczach dzieci powstawały palmy wielkanocne. Potem było oglądanie tradycyjnie ozdabianych pisanek . Podczas spotkania przedszkolaki śpiewały piosenki o tematyce wielkanocnej oraz zaprosiły gości do wspólnych pląsów i śpiewów. Następnie złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane pisanki. Pani dyrektor Renata Krupa dołączyła się do życzeń oraz podziękowań.

Relację przygotowały nauczycielki z Publicznego Przedszkola ?Jaś i Małgosia? w Borowiu

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%