Zamknij

Poszukiwani wpadli w ręce policji

12:28, 19.07.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci po raz kolejny zatrzymali poszukiwanych, którzy mimo sądowego nakazu i wyznaczonego terminu zgłoszenia się w zakładzie karnym – nie zrobili tego. 

Dodatkowo w ręce Policji trafił mężczyzna, który był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu przez warszawską prokuraturę.

W sobotę przed północą, na terenie rekreacyjnym Zarzecze, policjanci patrolujący miasto zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia 103 dni zastępczej kary pozbawienia wolności. Ponadto, w trakcie czynności policjanci znaleźli u zatrzymanego amfetaminę. Zanim 33-latek został doprowadzony do zakładu karnego, usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany w niedzielę. Po godzinie 2 policjanci z Pilawy na ulicy Wojska Polskiego interweniowali wobec nietrzeźwego rowerzysty. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego jest poszukiwany. Zgodnie z dyspozycją sądu najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Z kolei w poniedziałek rano dzielnicowi z Garwolina wykryli 30-letniego mieszkańca naszego powiatu, którego poszukiwała prokuratura z warszawskiego Ursynowa. Mężczyzna, po wykonaniu przez policjantów dyspozycji organu poszukującego, został zwolniony.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%