Zamknij

Agresywny 27-latek odpowie za przestępstwo

10:58, 10.06.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Garwolińscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który wywołał awanturę z 19-latkiem, zaatakował go i próbował siłą zabrać z kieszeni jego bluzy papierosy. 

27-latek usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. W rejonie jednej z garwolińskich restauracji przebywał mężczyzna, który zaczepiał postronne osoby i był wobec nich agresywny. Jak się okazało 27-latek podszedł do 19-letniego pokrzywdzonego, zażądał od niego papierosa. Kiedy pokrzywdzony odmówił mężczyzna uderzył go, odepchnął i próbował siłą wyciągnąć paczkę papierosów z kieszeni jego bluzy.

W wyniku podjętych działań policjanci zatrzymali agresora. Na podstawie zebranych informacji, przeprowadzonych czynności procesowych oraz zebranego materiału dowodowego mężczyźnie został przedstawiony zarzut usiłowania rozboju. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, który zastosował już wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.27-latek stanie przed sądem także za popełnienie szeregu wykroczeń, których dopuścił się tego feralnego dnia. Za wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu oraz przeciwko obyczajności publicznej grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%