Zamknij

Groźne dachowanie koło Garwolina

13:50, 04.05.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek nad ranem na obwodnicy Garwolina doszło do dachowania samochodu. W groźnie wyglądającym zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

W poniedziałek po godzinie 7 dyżurny garwolińskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na trasie S17 na wysokości Garwolina w kierunku Lublina samochód wypadł z drogi. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierujący toyotą prawdopodobnie na chwilę zasnął za kierownicą, wypadł z drogi i dachował. Mieszkaniec Ełku podróżował sam. Pomimo zniszczeń pojazdu, mężczyzna na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Został ukarany mandatem.

Policja na bieżąco analizuje przyczyny wypadków i kolizji. Najczęstszą ich przyczyną, obok niedostosowania prędkości do warunków jazdy i nieprawidłowej zmiany pasów ruchu, są także zmęczenie, senność i obniżona aktywność organizmu. Dlatego apelujemy, by  w trakcie wielogodzinnych podróży kierowca obowiązkowo robił przerwy. Równie ważne dla bezpieczeństwa jest zarówno to, czy środek transportu jest sprawny, jak również czy jego kierowca jest wypoczęty i przygotowany do drogi.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%