Zamknij
REKLAMA

Czujna pracownica banku nagrodzona

13:46, 21.11.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie insp. Sławomir Rek wręczył pamiątkowe dyplomy i złożył gratulacje kasjerce oraz dyrektorowi oddziału jednego z banków na terenie Garwolina. A wszystko za to, że dzięki czujności, intuicji, kompetencji i pełnemu profesjonalizmowi ze strony pracownicy banku nie doszło do oszustwa metodą „na wnuczka”. Klient banku nie straciła 50 tysięcy złotych.

W dniu dzisiejszym, Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie insp. Sławomir Rek, wręczył pamiątkową dyplomy i podziękował kasjerce za czujność, intuicję, a także obywatelską postawę, dzięki której nie doszło do oszustwa metodą „na wnuczka”. Komendant pogratulował również dyrektorowi banku tak kompetentnych i zaangażowanych pracowników.

Przypomnijmy całą historię:

W ostatnim czasie do osób starszych, mieszkańców powiatu garwolińskiego dzwonili oszuści, którzy chcieli okraść seniorów z ich oszczędności. Gdy kryminalni z Garwolina otrzymali informację, że oszuści najprawdopodobniej próbują wyłudzić pieniądze metodą na tzw. ,,wnuczka", natychmiast przystąpili do działania. W sprawie oszustw są już pierwsze zatrzymania i areszty.

W tym konkretnym przypadku, 89-letni senior, udał się do banku i chciał wypłacić pieniądze w kwocie 50 tysięcy złotych, aby przekazać te pieniądze oszustom. Dzięki czujności pracownika banku i powiadomieniu policji, mężczyzna nie stracił dużych pieniędzy i zorientował się że padł ofiarą oszustów.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA