Zamknij

Tymczasowy areszt dla 38-latka

10:59, 21.09.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego mińskiej komendy, zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z serwisów telefonicznych w Mińsku Mazowieckim.

Mężczyzna wcześniej również dokonywał podobnych przestępstw m.in. do sieci sklepów spożywczych. 38-latek usłyszał kilka zarzutów karnych. Sąd Rejonowy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Kilka dni temu policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 38-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem do jednego z serwisów telefonicznych. Mężczyzna ukradł z salonu kilkanaście telefonów, tablet, dekoder i inne na łączną sumę strat 12,5 tys. złotych.

Funkcjonariusze wytypowali 38-latka na podstawie nagrań z kamer monitoringu oraz wiedzy operacyjnej, ponieważ wcześniej mężczyzna ten dokonywał już włamań na terenie Mińska, m.in. do sieci sklepów spożywczych skąd kradł papierosy i alkohol. Za te czyny policjanci przedstawiali mężczyźnie zarzuty karne. 38-latek był także objęty policyjnym dozorem.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który dał podstawy aby przedstawić zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem. Było to uzupełnienie wcześniejszych, przedstawionych zarzutów karnych.

Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Teraz mężczyźnie za popełnione czyny może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%