Zamknij

Komisariat w Mrozach ma nowy radiowóz

16:40, 12.01.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Mrozach, otrzymali z rąk komendanta powiatowego policji inspektora Sławomira Rogowskiego kluczyki do nowego radiowozu kia ceed.

Pojazd przekazany został przez komendę stołeczną policji w Warszawie. Uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się w obecności burmistrza Mrozów Dariusza Jaszczuka.

Przed kilkoma tygodniami policjanci pełniący służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Mrozy, gminy Cegłów oraz Latowicza, mogli cieszyć się przekazanym nowym radiowozem kia ceed. Pojazd kupiony dzięki wsparciu władz samorządowych miasta i gminy Mrozy, miasta i gminy Kałuszyn oraz gmin Cegłowa i Latowicza był dobrym początkiem budowania pewnej, niezawodnej i nowoczesnej floty transportowej.

Dzisiaj kolejny radiowóz trafił na wyposażenie komisariatu w Mrozach. W obecności burmistrza Pana Dariusza Jaszczuka komendant powiatowy policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski przekazał kluczyki do nowoczesnego radiowozu kia ceed, nadkomisarzowi Tomaszowi Pluchratowi, komendantowi komisariatu w Mrozach.

Zakup radiowozu możliwy był dzięki środkom budżetowym komendy głównej policji. Następnie samochód przekazany został do dyspozycji kierownictwu komendy stołecznej policji w Warszawie, które przydzieliło go dla powiatu mińskiego.

Od dzisiaj wykorzystywany będzie przez policjantów w codziennej służbie w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców na terenie podległym komisariatowi policji w Mrozach.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

"?""?"

0 0

Czyli w Mińsku Mazowieckim mają za dużo radiowozów że nie chcieli takiego auta czy to poprostu nie nadaje się do jazdy i spuścili niżej aby dostać coś lepszego. 19:22, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA