Zamknij

Uszkodził samochód, wybił szyby w domu i groził kobiecie...

08:10, 28.10.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

24-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów zespołu wywiadowczego po tym jak w stanie nietrzeźwości awanturował się z domownikami. Mężczyzna groził także kobiecie oraz wybił szyby w oknie domu i uszkodził zaparkowany na posesji samochód.

Kiedy wytrzeźwiał usłyszał dwa zarzuty karne uszkodzenia mienia i gróźb karalnych. Przyznał się do nich i dobrowolnie poddał się karze. Będzie musiał naprawić wyrządzoną szkodę oraz zapłacić karę grzywny.

Interwencja miała miejsce w gminie Siennica. Policjanci zostali wezwani ponieważ domownicy bali się awanturującego się 24-latka. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres. Przebywający na posesji mężczyzna był nietrzeźwy. Alkomat wykazał u niego ponad 1,5 promila alkoholu. Kiedy zdał sobie sprawę z obecności policjantów uspokoił się.

Wywiadowcy ustalili, że 24-latek chciał dostać się do środka w celu zabrania swoich ubrań. Zachowywał się przy tym agresywnie wobec swojej konkubiny i jej matki. Uszkodził zaparkowany na posesji samochód oraz wybił szyby w oknach domu. Kobiecie groził wyrządzeniem krzywdy jeśli nie otworzy mu drzwi. Z obawy o dalszy rozwój sytuacji kobiety powiadomiły policję.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, śledczy z wydziału dochodzeniowego przedstawili mu dwa zarzuty karne: zniszczenia mienia na łączną sumę strat 1500 zł. oraz gróźb karalnych kierowanych wobec matki swojej konkubiny.

24-latek przyznał się do tych czynów i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny i pozbawienia wolności w zawieszeniu. Został także zobowiązany do naprawienia wyrządzonej szkody. Policjanci będą teraz monitorować sytuację tej rodziny.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%