Zamknij

Policjanci odnaleźli zaginioną 13-latkę

12:04, 15.09.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci mińskiej komendy odnaleźli zaginioną 13-latkę z Gdyni.

Dziewczyna jechała pociągiem z Warszawy i jak wynikało z zebranych informacji, miała udać się do przyjaciółki w Mińsku Mazowieckim. Zaginiona nastolatka została ujęta na stacji PKP Mińsk Mazowiecki, a następnie przekazana załodze pogotowia ratunkowego.

14 września po południu policjanci z komendy powiatowej otrzymali informacje, że na terenie Mińska Mazowieckiego może znajdować się zaginiona w Gdyni 13-latka. W wyniku współpracy służby dyżurnej mińskiej komendy i policjantów z komisariatu Śródmieście w Gdyni oraz przekazywanych na bieżąco informacji ustalono, że dziewczynka może jechać pociągiem z Warszawy do Mińska Mazowieckiego do swojej przyjaciółki.

Patrole bardzo szybko przemieściły się w rejon dworca PKP, gdzie poszukiwały zaginionej nastolatki. Sprawdzane były pociągi przejeżdżające przez Mińsk Mazowiecki oraz te, które kończyły swoją trasę w tym mieście.

Około 15:00 jeden z patroli zauważył idącą peronem dziewczynkę, która odpowiadała wyglądem zaginionej 13-latce. Dziewczyna została ujęta i otoczona pomocą. Na miejsce wezwano służby medyczne, które zaopiekowały się 13-latką. O odnalezieniu zaginionej powiadomiono poszukującą jednostkę Policji.

Właściwa koordynacja działań, współpraca służb dyżurnych oraz zaangażowanie w poszukiwania policyjnych patroli przyczyniło się do odnalezienia dziewczynki i szybkiemu udzieleniu jej pomocy.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%