Zamknij

Kradzież była początkiem jego problemów

13:31, 14.09.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policyjni wywiadowcy wezwani do jednego z marketów budowlanych w sprawie kradzieży, znaleźli u jednego ze złapanych przez ochronę mężczyzn foliowe zawiniątko z białym proszkiem.

39-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Przyznał się do tego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny. Obaj zostali również ukarani mandatami karnymi za kradzież.

W jednym z marketów na Stojadłach ochrona sklepu zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy ukradli artykuły przemysłowe w postaci dwóch kłódek i metalowej przedłużki. „Fanty” ukryli w swojej odzieży i wyszli poza linię kas nie płacąc za nie.

Na miejsce zostali wezwani policyjni wywiadowcy. Doświadczenie i policyjny „nos” od początku podpowiadał policjantom, że to nie wszystkie przewinienia tej dwójki. Funkcjonariusze dokonali kontroli osobistej, w wyniku której w portfelu jednego z mężczyzn znaleźli torebkę z białym proszkiem. Substancja została zabezpieczona w celu przeprowadzenia testu narkotykowego.

Mężczyźni trafili do komendy. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczony proszek to amfetamina. 39-latek usłyszał w tej sprawie zarzut karny posiadania narkotyku. Przyznał się do tego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny.

Za popełnione wykroczenie kradzieży, 69-latek i 39-latek z powiatu mińskiego zostali również ukarani mandatami karnymi.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%