Zamknij

Chciał tylko odebrać swoje kieliszki...

10:33, 02.09.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Halinowie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie nastoletniego chłopaka. Trzeci z podejrzanych, 17-latek z powiatu siedleckiego został zatrzymany przez funkcjonariuszy z komisariatu w Skórcu. Cała trójka usłyszała zarzut pobicia, grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło gdy pokrzywdzony chciał odebrać swoje kieliszki.

Policjanci z halinowskiego komisariatu prowadzili czynności procesowe w sprawie złożonego zawiadomienia dotyczącego pobicia młodego mężczyzny. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia b.r. w rejonie jednej z posesji w gminie Dębe Wielkie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do 19-latka przyszli jego znajomi i po krótkim pobycie wychodząc zabrali kieliszki.

Kiedy zgłaszający chciał odebrać swoją własność doszło pomiędzy nimi do awantury, która przerodziła się w rękoczyny. 3 mężczyzn w wieku od 17 do 34 lat wspólnie pobiło 19-latka powodując u niego obrażenia ciała w postaci złamania kości nosa, licznie zasinienia i zadrapania.

Policjanci już kolejnego dnia ustalili trójkę mężczyzn biorących udział w zdarzeniu i zatrzymali dwóch z podejrzanych 17 i 34 latka. Po wykonaniu czynności procesowych zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

W tym czasie, dzięki współpracy z policjantami z sąsiedniej jednostki w Skórcu, zatrzymano trzeciego z podejrzanych o udział w pobiciu, tj. 17-letniego mieszkańca gminy Wodynie. Młody mężczyzna został przesłuchany przez funkcjonariuszy z komisariatu w Skórcu i podobnie jak dwaj zatrzymani z powiatu mińskiego usłyszał zarzut pobicia.

Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Dwaj podejrzani przyznali się do zarzucanego czynu. Teraz postępowanie trójki mężczyzn oceni sąd.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz