Zamknij
REKLAMA

Sprawa kradzieży perfum została wyjaśniona

11:19, 21.05.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki dobrej współpracy policjantów z mińskiej dochodzeniówki i kryminalnych z komendy rejonowej policji Warszawa VII, ustalono personalia osób, które w październiku zeszłego roku, w jednej z drogerii w Mińsku Mazowieckim dokonały kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 620 złotych.

Mężczyzna i kobieta przyznali się do popełnionego czynu i dobrowolnie poddali się karze ograniczenia wolności . Mają także obowiązek zwrócić równowartość skradzionych pachnideł.

W październiku zeszłego roku, w jednej z drogerii w Mińsku Mazowieckim miała miejsce kradzież perfum. Sprawcy zabrali pachnidła za kwotę ponad 620 zł. W sprawie zabezpieczony został monitoring z wizerunkiem kobiety i mężczyzny podejrzewanych o udział w kradzieży. Mimo że z wizerunkiem tym zapoznali się policjanci, nie udało się ustalić, kim są te osoby. Postępowanie zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy przestępstwa.

To jednak nie zakończyło policyjnych działań w całkowite wyjaśnienie sprawy. Policjanci w ramach wzajemnej współpracy, wymieniają się informacjami o zdarzeniach zaistniałych na podległym terenie. Tak było również w przypadku kradzieży perfum. O zdarzeniu tym zostali powiadomieni funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Zdobyli oni informację, kto jest na nagraniu z drogerii. Mińscy kryminalni przed kilkoma dniami zatrzymali dwie osoby 23-letniego mężczyznę i 23-letnią kobietę, oboje z Warszawy. Śledczy przedstawili tej dwójce zarzut kradzieży, do którego się przyznali.

Skorzystali z możliwości dobrowolnego poddania się karze ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych. Mają także obowiązek pokryć koszty postępowania i uregulować straty spowodowane kradzieżą.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA