Zamknij
REKLAMA

Policjanci zabezpieczyli nielegalną broń

10:51, 30.11.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

W jednym z domów w gminie Dobre, mińscy kryminalni w wyniku prowadzonych działań, zabezpieczyli dwie sztuki broni oraz kilkadziesiąt sztuk nielegalnej amunicji. 45-letni mężczyzna, który jest podejrzewany o jej posiadanie nie posiadał stosownego zezwolenia. Za ten czyn może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Przepisy jasno określają, kto i w jakich warunkach może posiadać broń palną. Mimo to, 45-letni mieszkaniec gminy Dobre, nie mając stosownego pozwolenia, posiadał w miejscu swojego zamieszkania broń oraz amunicję. Mińscy kryminalni w wyniku prowadzonych działań ustalili dom, w którym miały być przechowywane nielegalne środki obrony.

Podczas przeprowadzonej przed paroma dniami akcji zabezpieczyli broń palną długą z lunetą, dwie kolby, zamek z lufą, tłumik dwa magazynki do karabinu oraz amunicję w ilości niemal 100 sztuk.

Śledczy ustalają okoliczności, w jakich 45-latek wszedł w posiadanie tego arsenału. Za nielegalne posiadanie broni i amunicji do niej może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz