Zamknij
REKLAMA

Policjanci rozwiązali sprawę kradzieży

20:27, 18.07.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu z Halinowa ustalili podejrzanego o kradzież portfela i karty bankomatowej. Do kradzieży doszło pod koniec czerwca podczas wspólnego grillowania grupy znajomych na jednej z prywatnych posesji w gminie Dębe Wielkie. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną kartę a 36-latek usłyszał w tej sprawie zarzut kradzieży.

Pod koniec czerwca na terenie prywatnej posesji grupa znajomych zorganizowała grilla. Po zakończonej imprezie okazało się że jednemu z uczestników zginął portfel z kartą bankomatową. Mężczyzna o sprawie powiadomił policję.

Funkcjonariusze rozpoczęli zbieranie wszelkich informacji w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. W wyniku ich działań wytypowali podejrzewanego o tę  kradzież 36-latka z gminy Dębe Wielkie. Mężczyzna nie przyznawał się do popełnionego czynu. Czynności śledczych doprowadziły do ustalenia, że podejrzewany mężczyzna próbował wypłacić pieniądze z bankomatu wykorzystując skradzioną kartę. Policjanci pojechali do domu mężczyzny, gdzie podczas przeszukania znaleźli utracony przedmiot.

36-latek trafił na komisariat, gdzie przedstawiono mu zarzut kradzieży portfela i karty bankomatowej, oraz kilkukrotne próby wypłaty pieniędzy. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie, gdyż mężczyzna był wcześniej karany za inne przestępstwa.  

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz