Zamknij

Nietrzeźwy obcokrajowiec, nieostrożne użycie BLIK i kolizja drogowa

18:57, 19.01.2021 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Przedstawiamy najnowszą kronikę KPP Łosice z dni 12-17 stycznia.

  • 12 stycznia w miejscowości Mszanna, 29-letni obywatel Ukrainy, kierował mazdą w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.
  • We wtorek 12 stycznia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona, 39-letnia mieszkanka gminy Przesmyki za pośrednictwem portalu internetowego zamówiła kartę graficzną. Kobieta mimo przedpłaty ponad 600 zł nie otrzymała zamówionego przedmiotu. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.
  • W niedzielę 17 stycznia w Kisielewie w doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący peugeotem, 37-letni mieszkaniec gminy Łosice, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej 22-letniej kierującej audi, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń, sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.
  • W czwartek 14 stycznia, w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Nieznany sprawca za pośrednictwem komunikatora internetowego podszył się pod znajomą 22-letniej mieszkanki gminy Platerów i uzyskał od niej kod autoryzacyjny do płatności BLIK, w wyniku czego pokrzywdzona straciła z własnego konta 900 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.
(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%