Zamknij

Włamanie po opał, płatność skradzioną kartą i przekroczenie prędkości

22:54, 12.01.2021 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Najważniejsze wydarzenia odnotowane w kronice policyjnej przez funkcjonariuszy KPP Łosice w dniach 4-9 stycznia.

  • W czwartek 7 stycznia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem. Nieznany sprawca wkradł się do niezamieszkałego domu w miejscowości Chybów poprzez wyważenie okna. Złodziej włamał się do budynku gospodarczego zrywając skobel w drzwiach. Łupem padło drewno opałowe. 72-letnia pokrzywdzona oszacowała straty na około 800 zł.
  • Na ul. Międzyrzeckiej w Łosicach, policjanci drogówki zatrzymali 7 stycznia do kontroli samochód marki Audi. 21-letnia kierująca, mieszkanka gminy Olszanka, przekroczyła dozwoloną prędkość jazdy o niemal 60 km/h. Jak się okazało, kobieta prowadziła samochód pomimo orzeczonego przez sąd zakazu.
  • 9 stycznia w Chybowie, łosicka drogówka zatrzymała do kontroli samochód marki Toyota, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego. Jak się okazało, mężczyzna miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.
  • 4 stycznia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży. Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej na szkodę 37-letniej mieszkanki gminy Łosice. Złodziej dokonał za pomocą skradzionej karty wypłaty gotówki z bankomatu. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę około 5 tys. zł. KPP w Łosicach w prowadzonym postępowaniu, ustala okoliczności kradzieży.
(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA