Zamknij
REKLAMA

Kradzież barana ze stodoły, agresywne psy i dzika zwierzyna na drodze

19:12, 24.11.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych wydarzeń odnotowanych w zeszłym tygodniu w kronice funkcjonariuszy policji KPP Łosice.

  • W czwartek 19 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży samca owcy domowej. W zdarzenia doszło na terenie gminy Huszlew. Nieznany sprawca wszedł na teren ogrodzonej działki rolnej i zabrał zwierzę ze stodoły. Pokrzywdzona właścicielka barana oszacowała straty na ok. 400 zł. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.
  • W niedzielę 22 listopada w gminie Olszanka, na drodze krajowej K-19 doszło do zdarzenia drogowego poza obszarem zabudowanym. Wprost pod jadący samochód marki volkswagen wbiegła sarna, co spowodowało zderzenie zwierzęcia z pojazdem. Kierujący, 55-letni mieszkaniec powiatu hajnowskiego nie odniósł obrażeń, zwierzę padło na miejscu. W miejscu zdarzenia obowiązywał znak ostrzegający o obecności dzikich zwierząt przechodzących na drugą stronę jezdni.
  • W sobotę 21 listopada w Horoszkach Dużych, na drodze wojewódzkiej W-811, wprost pod jadący samochód marki audi wbiegł jeleń, co spowodowało zderzenie zwierzęcia z pojazdem. Kierujący, 30-letni mieszkaniec gminy Sarnaki nie odniósł obrażeń, zwierzę padło na miejscu. W miejscu zdarzenia nie obowiązywał znak ostrzegawczy „zwierzęta dzikie”. Jak się okazało, kierujący pojazdem był nietrzeźwy. Badanie wykazało prawie dwa promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.
  • W niedzielę 22 listopada KPP w Łosicach otrzymała zgłoszenie o dwóch psach, które zaatakowały 23-letnią rowerzystkę na terenie Łosic. Psy były agresywne, rowerzystka straciła równowagę i wywróciła się doznając nieznacznych obrażeń. Trwa ustalanie właściciela psów, który odpowie za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt.

Info: KPP Łosice

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA