Zamknij

Wypadek motorowerzysty, przywłaszczona przewracarka i nietrzeźwy kierujący

19:59, 12.10.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy do sprawdzenia zeszłotygodniowych wpisów z kroniki policyjnej przygotowanych przez KPP Łosice. 

  • 5 października w Niemojkach, 49-letni mieszkaniec powiatu hajnowskiego kierował samochodem marki opel w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promila alkoholu w organizmie.
  • 6 października w Chotyczach, 51-letni mieszkaniec gminy Łosice kierując motorowerem w stanie nietrzeźwości (ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie), nie zachował bezpiecznej odległości jadąc za poprzedzającym pojazdem marki skoda i najechał na jego tył. Kierujący skodą, 35-latek z powiatu białostockiego nie odniósł obrażeń, był trzeźwy.
  • 6 października w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o przywłaszczeniu przewracarki pozostawionej na łące w Niemojkach. Pokrzywdzony, 57-letni mieszkaniec gminy Łosice oszacował straty na 700 zł.
  • Łosiccy dzielnicowi działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 6 października poszukiwanego 57-letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym. Dzień później w Rzewuszkach, łosiccy dzielnicowi działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 52-letniego mieszkańca gminy Sarnaki.
(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA