Zamknij

Piękne łosiczanki czekają na głosy w wojewódzkim finale Miss Polonia

22:01, 15.09.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Już tylko do najbliższej niedzieli można głosować na najpiękniejszą mieszkankę naszego województwa. W konkursie Miss Polonia Województwa Mazowieckiego 2020 udział biorą również mieszkanki miasta i gminy Łosice.

Zwyciężczyni głosowania, która otrzyma największą liczbę smsów zostanie Miss Polonia Województwa Mazowieckiego 2020. W gronie finalistek są trzy łosiczanki, na które można głosować wysyłając sms o właściwej treści pod numer pod numer 72601. Głosowanie kończy się w niedzielę 20 września o godzinie 21.

W gronie najpiękniejszych kobiet w województwie, zagłosować można obecnie także na 21-letnią Natalię Tarasiuk z Czuchleb (sms o treści MISSMAZ.8), 24-letnią Olgę Demiańczuk z Łosic (sms MISSMAZ.12) oraz inną mieszkankę Łosic 23-letnią Klaudię Kowalczuk (sms MISSMAZ.6).

Finalistki można także wspierać w social mediach. Jednym z zadań konkursowych Miss Polonia Województwa Mazowieckiego 2020 było zrobienie selfie z miejsca pochodzenia danej kandydatki. Autorka zdjęcia z największą ilością lajków (inne reakcje nie są liczone) zostanie utytułowana Miss Pięknego Mazowsza 2020 i otrzyma dziką kartę do półfinału Miss Polonia 2020. Wśród konkursowych selfie z całego województwa, każdy internauta można wesprzeć lajkiem piękne dziewczyny ze zdjęciami zrobionymi również nad łosickim zalewem.

Foto i info: fb/ Miss Polonia Województwa Mazowieckiego

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA