Zamknij
REKLAMA

Wójt komentuje wrześniowy wypadek: "Jestem niewinny i poszkodowany"

19:15, 29.06.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Podczas ostatniej sesji rady gminy Stara Kornica, wójt Kazimierz Hawryluk odniósł się do wypadku samochodowego, w wyniku którego przez kilka miesięcy nie mógł pełnić obowiązków zawodowych.

25 września w Chotyczach doszło do wypadku w którym udział wzięły trzy pojazdy. Kierowcą jednego z nich był wójt gminy Stara Kornica Kazimierz Hawryluk. W wyniku kolizji, włodarza przetransportowano do szpitala wojewódzkiego w Siedlcach z urazem kończyny dolnej. Wójt przechodził wielotygodniowe leczenie i rehabilitację, a na gminne obrady wrócił dopiero pod koniec marca.

Na odbywającej się 24 czerwca sesji rady gminy, wójt Kazimierz Hawryluk po raz pierwszy publicznie skomentował całe to wydarzenie.

- Jestem niewinny i poszkodowany. Ubolewam nad wszystkim pomówieniami i oszczerstwami, które mnie spotykają. Jest mi bardzo przykro, że niektórzy mieszkańcy i opozycja rozsyłają plotki, że byłem pijany. Byłem sprawdzany na oddziale w szpitalu w jakim stanie jestem i jak wyglądam. Dziękuję Bogu, że ten temat już jest zamknięty. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem niewinny i pokrzywdzony.

Według informacji udzielonych przez łosicką policję po tamtym wypadku, wójt Hawryluk - podobnie jak dwaj pozostali uczestnicy zdarzenia – był trzeźwy.

Fot. KU

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA