Zamknij
REKLAMA

Oszust, zatrzymani w stanie nietrzeźwości i zderzenie ze słupem

13:57, 18.02.2020 | K.U
REKLAMA
Skomentuj

Skrót wydarzeń odnotowanych w kronice policyjnej KPP Łosice w dniach od 10 do 15 lutego.

W poniedziałek 10 lutego, 32-letnia mieszkanka gminy Łosice złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupiła element wyposażenia wózka dziecięcego za 185 zł. Pomimo dokonania przelewu na konto, nie otrzymała zakupionego przedmiotu. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Tego samego dnia  w miejscowości Ostromęczyn Kolonia, 43-letnia mieszkanka gminy Sarnaki kierowała samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

We wtorek 11 lutego w miejscowości Siliwonki, 63-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

13 lutego w Łosicach na ul. Bialskiej, kierujący samochodem osobowym marki Citroen będąc na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie do rowu i uderzył w słup linii energetycznej. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, pobrano krew do badania. KPP w Łosicach wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

W sobotę 15 lutego w miejscowości Rudka, 39-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica, kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

HaHa

0 1

To ten pan według pani jest słaby, ponad promil różnicy :-) Ciekawe jaka będzie różnica w wymiarze kary? 14:41, 18.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

korfasterkorfaster

0 0

Racja, głowa tej pani wyjątkowo mocna :P JA bym facetowi dał więcej - od tak dla zasady :/ 11:53, 22.02.2020


REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone