Zamknij

Włamanie do świetlicy i wypadek w którym ucierpieli pasażerowie

14:59, 11.02.2020 | K.U
REKLAMA
Skomentuj

Skrót wydarzeń odnotowanych w kronice policyjnej KPP Łosice w dniach od 1 do 8 lutego.

W dniach od soboty 1 lutego do wtorku 4 lutego, w miejscowości Walim dokonano włamania. Nieznany sprawca wyłamał zamki w drzwiach wejściowych świetlicy, po czym zabrał trzy nagrzewnice. Straty na szkodę wspólnoty wsi oszacowano na kwotę 7500 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

W środę 5 lutego w Łosicach zatrzymano 70-letni mieszkańca tej miejscowości, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

W niedzielę 9 lutego w Platerowie wypadek spowodował kierujący samochodem osobowym marki volkswagen. 30-letni mieszkaniec gminy Łosice zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała do szpitali trafili czterej pasażerowie, mieszkańcy powiatu łosickiego w wieku 24-29 lat. Kierujący był trzeźwy, KPP w Łosicach wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W piątek 7 lutego w Starych Litewnikach nieznany sprawca dokonał kradzieży piły spalinowej z niezabezpieczonej stodoły. 55-letni pokrzywdzony wycenił straty na 300 zł. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

W Rzewuszkach w gminie Sarnaki, w nocy z 7 na 8 lutego na drodze krajowej DK-19 zatrzymano nietrzeźwego kierowcę. Był nim 19-letni mieszkaniec gminy Sarnaki, który przemieszczał się nieoświetlonym rowerem. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone