Zamknij

Policyjne podsumowania

14:49, 11.02.2020 | K.U
REKLAMA
Skomentuj

W Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach odbyła się odprawa podsumowująca efekty pracy łosickich policjantów w roku 2019.

W piątek 7 lutego, w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach odbyła się coroczna odprawa służbowa. Poświęcona była bezpieczeństwu na terenie powiatu łosickiego, a także podsumowaniu efektów pracy funkcjonariuszy i stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu łosickiego. W odprawie udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych: starosta Katarzyna Klimiuk, burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz przedstawiciel Prokuratury Rejonowej w Sielcach Adrian Wysokiński. W spotkaniu udział wzięli również kierownicy, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach, na czele z komendantem insp. Dariuszem Borkowskim.

Komendant przywitał uczestników odprawy i przedstawił efekty pracy funkcjonariuszy w 2019 roku, podkreślając ograniczenie przestępczości ogólnej. Zmniejszyła się również liczba przewinień w siedmiu najbardziej uciążliwych kategoriach przestępstw, przy jednoczesnym wzroście wykrywalności. Komendant podkreślił, że uzyskane efekty pracy są najlepsze od pięciu lat. Borkowski przyznał, że ostatnie sukcesy łosickiej policji wynikają z potencjału ludzkiego, rzetelnej i sumiennej pracy policjantów i pracowników.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łosicach, mł. insp. Andrzej Stańczuk przedstawił charakterystykę jednostki, omówił szczegółowe wyniki pracy poszczególnych wydziałów, realizowane programy rządowe, działania profilaktyczne oraz funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podziękowania za służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu łosickiego i zapewnienia o dalszej dobrej współpracy złożyli przedstawiciele władz samorządowych oraz Zastępca Prokuratora Rejonowego w Siedlcach.

Fot i info. KPP Łosice

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone