Zamknij

Pobiegną Tropem Wilczym

16:57, 25.01.2020 | K.U
REKLAMA
Skomentuj

Pierwszego dnia marca odbędzie się w Łosicach VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Łosicki Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zaplanowany jest na niedzielę 1 marca. Wydarzenie będzie okazją do tego, by w sportowym duchu oddać cześć pamięci Żołnierzom Wyklętym.

Bieg nie będzie miał charakteru walki o czas i miejsca - jego przebieg będzie przypominał szybki marsz pozbawiony rywalizacji sportowej. Uczestników nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Możliwy jest udział biegaczy i osoby uprawiające nornic walking. Bieg przeprowadzony zostanie przez ulice Łosic, jego start przewidziany jest ze stadionu na ul. Szkolnej 5 o godzinie 13.

Ilość miejsc ograniczona - 120 pierwszych uczestników otrzymają pakiety: okolicznościową koszulkę, numer startowy, medal na mecie, materiały promocyjne. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają numer startowy oraz ciepły posiłek i zabezpieczenie medyczne. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu całe rodziny.

Aby wziąć udział w biegu należy się zapisać osobiście w sekretariacie Łosickiego Domu Kultury, ul. Piłsudskiego 4, telefonicznie 83 359 05 09, 531 257 246 bądź mailowo: ldk.sport@wp.pl. Organizatorami wydarzenia jest Miasto i Gmina Łosice, Łosicki Dom Kultury, oraz grupa biegowa Pędzące Ślimaki Łosice.

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone