Zamknij

VI Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy już w sobotę

19:13, 11.12.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Czy zaplanowaliście już swój weekend? W sobotę mamy dla was specjalne wydarzenie. VI Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy – po raz pierwszy w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka.

Podobnie jak w latach ubiegłych w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie można zakupić ozdoby świąteczne, prezenty pod choinkę dla bliskich oraz świąteczne smakołyki. Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym zapowiedziało ponad 30 wystawców m.in. z: Międzyrzeca Podlaskiego, Mordów, Puław, Wasilkowa, Hajnówki, Siedlec, Janowa Podlaskiego, Ząbek i oczywiście z terenu powiatu łosickiego.

Znajdziecie u nas domowe i pyszne przetwory, stoiska z regionalnym rękodziełem oraz tradycyjne akcesoria świąteczne jak: stroiki, bombki, świece, ozdoby, które do każdego z domów wniosą świąteczny klimat. Nie zabraknie także stoisk ze swojskimi wędlinami, serami podpuszczkowymi oraz piernikami i kołaczami węgierskimi.

Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy wiele niespodzianek i atrakcji oraz wizytę Świętego Mikołaja! Jarmark zakończy Wigilia Miejska, na którą zapraszamy w imieniu Burmistrza i Radnych Miasta i Gminy Łosice, wszystkich mieszkańców Łosic. W sobotę o godz. 16:00 w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka Burmistrz przywita wszystkich przybyłych na wigilię. W czasie spotkania nie zabraknie dzielenia się opłatkiem, tradycyjnych potraw, wspólnego kolędowania i oczywiście św. Mikołaja, który przywiezie prezenty dzieciom. Wśród aromatycznych wypieków poczujcie z nami czar i magię Świąt Bożego Narodzenia. Przyjdźcie, zobaczcie i dajcie się oczarować w ten magiczny czas! Czekamy na was w sobotę w godz. 10:00-16:00.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%